Integracja z Shoplo

sklepy internetowe shoplo

Interesuje Cię sklep internetowy na platformie Shoplo? Sprawdź czym się charakteryzuje ta platforma i jak zintegrować go z księgowością w ifirma.pl.

Shoplo

Zintegruj Shoplo z ifirma.pl

Shoplo to najprostszy sposób, aby sprzedawać przez Internet.

Dzięki wewnętrznym aplikacjom użytkownicy mogą w prosty sposób nie tylko zacząć sprzedawać we własnym sklepie internetowym, ale również np. na Allegro i Facebooku. Dzięki aplikacji “integracja z ifirma.pl” użytkownicy mogą połączyć konto księgowości ze swoim sklepem. Podobnie jak instalacja pozostałych aplikacji w Shoplo, integracja z ifirma.pl jest wyjątkowo prosta.

Sprawdź, jak zintegrować ifirma.pl i Shoplo.

Sklepy internetowe Shoplo – czym się charakteryzują?

Jak skutecznie zbudować i rozwijać funkcjonalności sklepu online? Odpowiedź brzmi: z oprogramowaniem Shoplo. Nowoczesna platforma z branży e-commerce zawiera wszystkie najistotniejsze możliwości, przydatne do owocnego prowadzenia własnego sklepu internetowego. Klienci Shoplo uzyskują trzy potężne narzędzia, które w połączeniu ze sobą tworzą pożądany efekt synergii. Czym one dokładnie są?

Własny e-sklep w kilku krokach

Wiodąca funkcjonalność dotyczy utworzenia indywidualnego sklepu online zaledwie w kilku, bardzo prostych, krokach. Gotowe szablony witryny internetowej umożliwiają dostosowanie wyglądu portalu do oczekiwań twórcy. Prosty kreator strony intuicyjnie przeprowadza przez każdy etap projektowania, wobec czego użytkownik nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu budowania stron internetowych. Na uwagę zasługuje fakt, iż witryny tworzone na Shoplo są bardzo dobrze widoczne na urządzeniach mobilnych, co nie jest standardem w kontekście innych oprogramowań do tworzenia e-sklepów. Nowoczesny design portalu potrafi przyciągnąć i zachęcić dużą liczbę odbiorców do dokonania zakupów.

Narzędzia wzmocnienia sprzedaży

Kolejną wartością dodaną jest bogaty pakiet dodatkowych funkcjonalności serwisu. Klient Shoplo może skorzystać z ponad stu rozszerzeń i integracji, możliwych do dowolnego zaimplementowania na zbudowanej stronie online. Wśród opcjonalnych rozszerzeń pojawiają się także te, które umożliwiają wielokanałową i rozszerzoną sprzedaż.

Ponadto są one w pełni kompatybilne z zasadami SEO, dzięki czemu stworzona strona internetowa będzie posiadać uprzywilejowaną pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

Shoplo współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami kurierskimi i firmami obsługującymi płatności bezgotówkowe – konsumenci, którzy otrzymują szeroki wachlarz możliwości dostawy i płatności, chętniej decydują się na zrobienie zakupów na danej stronie internetowej.

Promocja i kontakt z klientem w czasie rzeczywistym

Shoplo udostępnia użytkownikom także dodatkową platformę, która może stać się świetnym kanałem promocji. Jest to narzędzie przeznaczone do prowadzenia rozmów tekstowych z klientami, które działa bezpośrednio na wyświetlanej witrynie internetowej. Taka funkcjonalność umożliwia sprawne prowadzenie kampanii reklamowych, czy bieżące monitorowanie liczby osób odwiedzających sklep.

Panel czatu pozwala wrócić w dowolnej chwili do rozmowy z klientem i odpowiedzieć konsumentowi na zadane pytanie. Co ciekawe oprogramowanie wyświetla wiadomość rozmówcy jeszcze przed finalnym jej wysłaniem, wobec czego obsługa sklepu jest w stanie szybciej i sprawniej przygotować zadowalającą odpowiedź na nurtującą odbiorcę kwestię.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.