Biuro rachunkowe ifirma.pl

Wygodne formy
dostarczania dokumentow

Dokumenty, które księguje dla Ciebie Biuro Rachunkowe ifirma.pl, możesz dostarczać drogą elektroniczną (poprzez konto w ifirma.pl) lub drogą tradycyjną (kurierem lub pocztą).

Wygodne biuro rachunkowe

Szanujemy Twój czas

Aplikacja ifirma.pl została stworzona po to, by zapewnić mobilność i dostęp do Biura Rachunkowego w każdej chwili, z dowolnego miejsca i urządzenia. Faktury możesz wystawiać zarówno przy pomocy komputera, tabletu, jak i komórki. Aplikacja dostępna jest w AppStore i Google Play. Serwis ifirma.pl to nowoczesne metody komunikacji z Biurem Rachunkowym – dzięki nim nie tracisz czasu na dostarczanie dokumentów do zaksięgowania, a ze swoją dedykowaną księgową pozostajesz w stałym kontakcie.
Wygodne biuro rachunkowe Wygodne biuro rachunkowe Wygodne biuro rachunkowe Wygodne biuro rachunkowe Wygodne biuro rachunkowe Wygodne biuro rachunkowe Wygodne biuro rachunkowe

Z naszym biurem rachunkowym zyskujesz

Wygodne biuro rachunkowe

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Wszystko robimy za Ciebie, Ty tylko dostarczasz dokumenty.

ATRAKCYJNĄ CENĘ

Już od 99 zł miesięcznie.

PEWNOŚĆ I SPOKÓJ

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w ksiegowości. Posiadamy ubezpieczenie OC.

JASNE ZASADY

Bez gwiazdek i drobnych druczków.

Przekaż swoją księgowość
i nie martw się rozliczeniami

Przekazując swoją księgowość do Biura Rachunkowego ifirma.pl, nie musisz martwić się o terminy związane z prowadzeniem firmy. To my o nich pamiętamy. Wszystkie dokumenty rozliczymy i prześlemy do urzędu na czas. Już nic więcej nie musisz robić.

Dołącz do nas

Po rejestracji możesz wybrać dowolny pakiet lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

regulamin