ifirma.pl

Doświadczony zespół

Właścicielem serwisu ifirma.pl jest spółka IFIRMA SA, świadcząca także usługi w zakresie tworzenia oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT.

Serwis ifirma.pl został utworzony w 2001 roku. Od początku działania na jego sukcesy pracuje grono specjalistów, ludzi zaufanych i doświadczonych. W skład zespołu ifirma.pl, poza konsultantami Biura Obsługi Klienta i księgowymi Biura Rachunkowego, wchodzi kilkadziesiąt osób odpowiedzialnych za stronę techniczną. Są to między innymi programiści, analitycy, administratorzy i testerzy. Ważną rolę w rozwoju serwisu odgrywają jego użytkownicy, których sugestie są niejednokrotnie brane pod uwagę podczas opracowywania nowych funkcji i usprawnień. Serwis ifirma.pl został stworzony z myślą o małych przedsiębiorcach. Pozwala na samodzielne prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Przychodów Zryczałtowanych oraz dokumentacji firmy w zakresie m.in. ewidencji sprzedaży, kosztów oraz podatku VAT za pośrednictwem Internetu.

Księgowość online

Kompletne narzędzie do zarządzania dokumentacją firmy

Kontroluj swoje finanse, organizuj projekty, analizuj wyniki.Księgowość internetowa, biuro rachunkowe online. Prowadź biznes bezpiecznie, wygodnie i oszczędnie

tablet-biuro@2x O nas O nas O nas
O nas O nas

Dołącz do nas

Po rejestracji możesz wybrać dowolny pakiet lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

regulamin

Zapoznaj się z cennikiem i zobacz wersję demo.
Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

O nas 801 006 008 O nas 71 769 55 15

ROZPOCZNIJ CZAT