Dowiedz się więcej o nas

ifirma.pl – 20 lat historii księgowości online

Właścicielem serwisu ifirma.pl jest spółka IFIRMA SA/ Power Media, która została założona w 1997 roku. Wtedy, u progu nowego millenium, zajmowaliśmy się głównie rekrutacją i outsourcingiem kadr IT oraz tworzyliśmy oprogramowanie na zamówienie. Jednym z naszych projektów było stworzenie programu do księgowości do wykorzystania wewnątrz firmy.
Nie mieliśmy się na kim wzorować – księgowość internetowa w Polsce wtedy jeszcze nie istniała, więc wszystkie rozwiązania tworzyliśmy sami, od podstaw. Nie mieliśmy też świadomości, że przy dostępnych w tamtym momencie zasobach i możliwościach sieci to zadanie jest niemal nie do wykonania. I może właśnie dlatego nam się udało.
ifirma.pl - księgowość internetowa
20lat

doświadczenia

360tys.

zarejestrowanych firm

1.

księgowość internetowa w Polsce

1mln.165tys.

lojalnych użytkowników

ifirma.pl - księgowość internetowa

Dzięki współpracy programistów, testerów i naszych księgowych powstał program na tyle dobry, że postanowiliśmy podzielić się nim ze światem. Wierzyliśmy, że może odmienić codzienną pracę polskich przedsiębiorców. Nazwaliśmy go po prostu ifirma – od ‘internetowej firmy’.

I tak, w styczniu 2001 roku, dzięki wsparciu inwestora, który dostrzegł w nim wartość, serwis ifirma.pl został oddany do dyspozycji klientów. Z radością, ale i niemałym zaskoczeniem witaliśmy pierwszych użytkowników (co ciekawe, część z tych, którzy dołączyli do nas w pierwszych miesiącach działalności, korzysta z naszych usług do dzisiaj!).

ifirma.pl - księgowość internetowa

Księgowość online okazała się strzałem w dziesiątkę. Z roku na rok rosła liczba zainteresowanych, a w 2008 roku dołączyliśmy do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2017 roku staliśmy się pierwszą na polskiej giełdzie spółką, która wypłaca dywidendę kwartalnie.

Obecnie ifirma.pl to największy system księgowości internetowej w Polsce. Równolegle z programem do księgowości i programem do faktur działa biuro rachunkowe, które wspiera swoją pracą grono doświadczonych księgowych i konsultantów Biura Obsługi Klienta. Na sukces ifirma.pl pracuje również kilkadziesiąt osób odpowiedzialnych za stronę techniczną, bezpieczeństwo i stabilność systemu.

Ifirma.pl nie jest zamkniętym projektem – dostosowujemy do zmian przepisów, reagujemy na potrzeby i sugestie użytkowników, zmieniamy się tak, jak zmienia się rzeczywistość wokół nas.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.