Twoja opinia o nas może pomóc innym w dokonaniu wyboru. Nam pomoże w ulepszeniu usług.

Opinie klientów

BIURO
RACHUNKOWE
DARMOWY
PROGRAM DO FAKTUR
KSIĘGOWOŚĆ
INTERNETOWA

Działalność zacząłem od iFirmy i po roku korzystania z serwisu wiem, że go nie zmienię. W razie problemów mogę skorzystać z czatu i rozwiązanie znajduje się w ciągu kilku minut! Dodam, że prowadzę księgowość samodzielnie i to wszystko dzięki iFirma.pl 🙂

Księgowość internetowa

Tomasz Daca

sensbit.pl – branża e-commerce
Grudzień 30, 2016

jak na razie to jest to jeden z najlepszych programów jakie do tej pory testowałem

Księgowość internetowa

Wojciech Jamiński

GLOBAL CAR EXPERT
Grudzień 30, 2016

Konto w ifirma dostałem „w prezencie” przy okazji przenoszenia firmowego rachunku do Deutsche Bank. Od początku prowadzenia działalności, czyli niemal od 8 lat, księgowość prowadziłem sam, korzystając z jednego z popularniejszych programów 😉 Problemów nie było (z wykształcenia jestem finansistą), ale szału też nie. Tym serwisem jestem zachwycony, naprawdę. Wreszcie system, w którym wszystko jest na miejscu, który jest czytelny, a w razie gdyby coś jednak nie było jasne, to na 99,9999% odpowiedź w prosty sposób znajdziemy w serwisie. Jest to jeden z 2 znanych mi serwisów (bo nie programów), w których prowadzenie księgowości jest proste, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim nie zabiera mi wiele czasu. Wiem, brzmi to wszystko jak marketingowa laurka, ale ja naprawdę jestem mega zadowolony.

Księgowość internetowa

Maciej Karczewski

doradztwo.it
Marzec 27, 2017

Bardzo serdecznie dziękuję za 5 lat współpracy i pomocy w samodzielnym prowadzeniu księgowości. Bez Was nie byłoby to możliwe 🙂

Księgowość internetowa

Katarzyna Kownacka-Rubaj

esklep-dla-dzieci.pl – branża e-commerce
Październik 12, 2016

iFirma to bez wątpienia wygoda i profesjonalne wsparcie. Dodatkowym atutem jest indywidualna księgowa oraz w pełni zautomatyzowana obsługa finansów mojej firmy. Mam czas na kreacje, a nie zajmowanie się papierologią 🙂

Biuro rachunkowe

Dawid Podhajski

OH!YEES – branża kreatywna
Maj 27, 2015

W listopadzie 2014 roku znalazłem iFirmę i zacząłem się nią interesować. Dzięki profesjonalizmowi i fachowej obsłudze bez wahania powierzyłem im księgowość mojej działalności, którą zdecydowałem otworzyć już na początku 2015 roku!

Biuro rachunkowe

Paweł Cengiel

SEO-WWW – branża IT
Listopad 17, 2014

Fachowcy w pełnym tego słowa znaczeniu. Zarówno księgowa jak i BOK. Pełen profesjonalizm i idealne rozwiązania dla biznesu z poziomu telefonu! Naprawdę gratuluję.

Biuro rachunkowe

Piotr Piankowski

Event Job – agencja zatrudnienia
Sierpień 14, 2014

Ifirma.pl jest jednym z najlepszych serwisów internetowych, jakie widziałem w ostatnim czasie.

Część, którą widzi użytkownik, jest dopracowana w najdrobniejszych detalach, zaprojektowana ergonomicznie, w taki sposób, żeby normalnie wykonywane zadania można było przeprowadzić szybko i sprawnie.

Księgowość internetowa

Tomasz Szablewski

Virtual Host – sklep internetowy
Listopad 5, 2013

Program rewelacyjny bardzo przydatny w prowadzeniu firmy. Wszystkie moduły działają wspaniale. Wystawianie faktur wręcz idealne z każdego miejsca i systemu. Pomoc i kontakt z konsultantami świetny, bardzo chętni i pomocni ludzie. Aplikacja jest godna polecenia i zachęcam do jej używania.

Program do faktur

Zbigniew Hepner

„RUCH” S.A. – branża handlowa
Listopad 25, 2015

Korzystam z platformy iFirma od 2006 roku. Prowadzenie działalności gospodarczej i korzystanie z iFirmy, uważam za oczywistą oczywistość. Można też nie korzystać z iFirmy, ale jaki to miałoby mieć sens???

Księgowość internetowa

Tomasz Wartalski

„Tornado” – branża IT
Sierpień 4, 2014

Świetny serwis dla początkującego przedsiębiorcy. Na razie korzystam tylko z wersji bezpłatnej ale na pewno w przyszłości rozszerzę zakres użycia.

Program do faktur

Jacek Kołcon

„Tempus” – branża IT
Listopad 12, 2014

Nie wyobrażam sobie mojej firmy bez IFI

Program do faktur

Dorota Zygmunt

Pracownia Forma – branża reklamowa
Październik 29, 2014

Drodzy Panstwo, dziekuje za super program do wystawiania faktur/rachunkow online! Program jest w pelni konfigurowalny, przejrzysty, prosty w obsludze, profesjonalny i do tego darmowy! Kawal dobrej roboty! Dziekuje i bede z pewnoscia go polecac 🙂

Program do faktur

Irmina Sukiennik

Polskie Towarzystwo Nauk o Człowieku i Ewolucji
Październik 14, 2014

Korzystam od początku działalności firmy i napiszę tak – ifirma.pl jest najlepsza, współpraca, zrozumienie, oczekiwania na najwyższym poziomie.

Biuro rachunkowe

Krystian Kociszewski

web-port.pl – branża reklamowa
Grudzień 2, 2015

Od samego początku prowadzę działalność z ifirma.pl. Urzekły mnie ładny i przejrzysty interfejs i mnogość opcji ułatwiających prowadzenie działalności. Gdy tylko potrzebuje mam wspracie profesjonalistów którzy gdy tylko trzeba wyłożą wszystko nawet łopatologicznie. Po prostu to czego trzeba początkującemu jak i zaawansowanemu przedsiębiorcy który chce sam prowadzić księgowość którą łatwo można zamienić na biuro rachunkowe ifirma.

Księgowość internetowa

Michał Redel

Emija – branża usługowa
Październik 21, 2014

Korzystam z biura rachunkowego ifirma. Wcześniej księgowością zajmowałem się sam. Teraz muszę jedynie pamiętać o wysłaniu dokumentów :-). Moja cudowna księgowa robi wszystko za mnie i nie muszę się już bać urzędów.

Polecam z czystym sumieniem. Nie ma lepszej opcji na rynku!

Biuro rachunkowe

Łukasz Lis

lavendic.pl – branża e-commerce
Grudzień 24, 2014

Od ponad czterech lat jestem z ifirmą – czyli cały czas prowadzenia działalności. Wygodnie, przejrzyście, bez problemów. Nie przypuszczałem, że zostanę swoim własnym księgowym.

Księgowość internetowa

Mirosław Nogaj

Prepress-Nogaj – grafik DTP
Wrzesień 30, 2014

Próbowałem kilku księgowości internetowych. ifirma jest o kilka poziomów wyżej od konkurencji nie tylko pod względem technologicznym, ale też kompetencji konsultantów.

Księgowość internetowa

Krzysztof Trynkiewicz

SukcesStrony.pl – branża SEO
Sierpień 1, 2014

Korzystam z aplikacji ifirma.pl od początku 2010 roku. Dzięki niej zdecydowałem się na zrezygnowanie z tradycyjnej księgowej i całkiem korzystne, jak na małą firmę, oszczędności 🙂 Mało tego, w każdej chwili mogę zerknąć do świetnego vademecum lub, jeśli problem jest bardziej zawiły, porozmawiać z konsultantem on-line.

Księgowość internetowa

Bartosz Burclaf

eFabryka.com – branża informatyczna
Listopad 26, 2012

Cenię serwis ifirma za: przejrzystość, intuicyjność, łatwość obsługi, asystenta dla początkujących, aktualizowany serwis informacyjny, poradnik, sprawny serwis konsultacyjny, blog ekspercki. Uważam, że prowadzenie KPiR w serwisie ifirma.pl jest prostsze i bardziej uzasadnione ekonomiczne niż zlecanie tej usługi na zewnątrz, a zajmuje mniej czasu niż organizowanie dostarczania dokumentów i faktur do księgowej. Po okresie testowania byłem tak zadowolony z tego programu, że nie miałem ani ochoty, ani motywacji szukać innych serwisów i je sprawdzać. Poleciłem serwis znajomym, a rezultat tej rekomendacji jest dla mnie szczególnie atrakcyjny – zadowoleni przyjaciele plus nagroda w postaci iPada.

Księgowość internetowa

Robert Góski

Doradztwo Biznesowe – branża usługowa
Wrzesień 4, 2011