JPK_V7 Pytania i odpowiedzi - darmowy e-book do pobrania | ifirma.pl

JPK_V7 Pytania i odpowiedzi – darmowy e-book do pobrania

e-book JPK_V7 pytania i odpowiedzi

Nowy JPK_V7 w pytaniach i odpowiedziach. Wszystko, co musisz wiedzie膰 o plikach JPK_V7 zebrane w jednej publikacji. Pobierz darmowy e-book.

JPK_V7 to wciąż ważny i aktualny temat. Nie przestaje przysparzać problemów, co wnioskujemy po spływających do nas pytaniach. W tym e-booku zebraliśmy odpowiedzi na wszystkie Wasze najczęstsze wątpliwości. Pytania zostały pogrupowane w kilka kategorii tematycznych tj. ogólne informacje na temat GTU i JPK, kwestie związane z oznaczeniami konkretnych usług i towarów oraz powiązane z tym zmiany w systemie ifirmy.

Dla przypomnienia JPK to rodzaj pliku, w którym podatnicy przekazują organom podatkowym dane wynikające z ich ksiąg podatkowych. Najważniejszym celem jego wprowadzenia jest chęć zautomatyzowania procesów kontroli firm.

Czy są konsekwencje za źle przypisany kod GTU? Kiedy ten kod powinien widnieć na fakturze programisty? Czy sprzedaż środka trwałego podlega pod GTU? Jak oznaczać w JPK wystawioną fakturę WDT, gdy towary sprzedawane zostały zakupione w Polsce? Na te i 79 innych pytań odpowiadamy w publikacji.

Mamy nadzieję, że ten e-book pomoże Wam sprostać wyzwaniom związanym z nowym sposobem raportowania.

JPK_V7 – PYTANIA I ODPOWIEDZI

POBIERZ E-BOOK

Dodaj komentarz

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Pola, kt贸rych wype艂nienie jest wymagane, s膮 oznaczone symbolem *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzib膮 we Wroc艂awiu. Dodaj膮c komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imi臋 i nazwisko, adres e-mail oraz tre艣膰 komentarza. W systemie odnotowywany jest tak偶e adres IP, z wykorzystaniem kt贸rego doda艂e艣 komentarz. Dane zostaj膮 zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane s膮 przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikaj膮cej z dodania komentarza. Dane s膮 przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak r贸wnie偶 w celu obrony lub dochodzenia roszcze艅. Dane w bazie systemu WordPress s膮 w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczeg贸艂ach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz si臋 ze strony polityki prywatno艣ci serwisu ifirma.pl.

O ksi臋gowo艣ci wiemy wszystko,
偶eby艣 Ty nie musia艂

Daj si臋 zaskoczy膰 profesjonalnej wiedzy naszych ksi臋gowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre r臋ce. A mo偶e wolisz samodzieln膮 ksi臋gowo艣膰? Nasz program do ksi臋gowania online jest wyj膮tkowo prosty i intuicyjny w obs艂udze, podobnie jak narz臋dzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - r臋czymy za ka偶d膮 z us艂ug ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj si臋 z nami

Za艂贸偶 darmowe konto i testuj ifirm臋 bez zobowi膮za艅

Nowoczesna

Rzetelna

Ksi臋gowo艣膰