Planer do druku – Listopad 2019

Prowadząc własny biznes nie można zapomnieć o rozsądnym planowaniu. Kalendarz to obowiązkowy towarzysz każdego przedsiębiorcy. Można w nim zapisać wszystkie ważne terminy, zarówno osobiste jak i te ważne dla firmy.

Bazując na długoletnim doświadczeniu w pracy z naszymi klientami wiemy, że każdemu może się zdarzyć zapomnieć, np. o ważnym terminie księgowym. Planer na Listopad 2019 dla osób prowadzących działalność gospodarczą pomoże zapamiętać ważne daty.

planner do druku - listopad 2019

Listopad to ważny miesiąc ze względu na szykujące się zmiany w split payment, z którymi każdy powinien się zapoznać. Przed nami również dwa długie weekendy, które spowodują przerwy w prowadzeniu działalności. 1 listopada jest ustawowo wolny ze względu na Uroczystość Wszystkich Świętych, a 11 listopada ze względu na Narodowe Święto Niepodległości. Ze względu na to, że 10-ty wypada w niedzielę, a 11-ty jest dniem świątecznym – termin ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych wypada 12 listopada.

Kliknij, aby pobrać planer na Listopad 2019

Wydrukuj planer, uzupełnij ważne informacje i powieś go nad biurkiem. Prowadzisz działalność gospodarczą we własnym domu? Możesz go nawet przyczepić magnesami na lodówce! Wybierz jego miejsce tam, gdzie ważne terminy na pewno nie umkną Twojej uwadze.

BezpiecznaKsiegowoscPan

Bezpieczna księgowość bez wychodzenia z domu

jesteś w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z dedykowaną księgową

*zapomnij o papierkowej robocie, wystaw faktury i zaksięguj koszty w aplikacji ifi

IFIRMA nowoczesna rzetelna księgowość #zostanwdomu

ZLECAM KSIĘGOWOŚĆ

Szukasz księgowości?
wybierz ifirma.pl

✅ dedykowana księgowa,


✅ program do faktur,


✅ gotowe rozliczenia i zero zmartwień.

ZLECAM KSIĘGOWOŚĆ

Przetestuj nasz program do faktur
bez zobowiązań