Kalendarz przedsiębiorcy + planer lipiec 2021

planer lipiec 2021

Pobierz i wydrukuj nasz planer na lipiec 2021, z zaznaczonymi najważniejszymi datami dla przedsiębiorców.

Jeśli lubisz planować na papierze, mamy coś, co ułatwi Ci nadążanie za najważniejszymi datami i obowiązkami, które ciążą na przedsiębiorcach. Sprawdź, o czym musisz pamiętać w lipcu – poniżej znajdziesz planer na lipiec 2021 do pobrania.

Planer na lipiec 2021 dla przedsiębiorców – za darmo

planer lipiec 2021

Nasz planer miesięczny dostępny jest za darmo dla wszystkich. Wydrukuj go i uzupełnij datami związanymi z Twoją firmą albo notatkami.

 

Planer w mniejszym formacie sprawdzi się jako wkładka do notesu, a w formacie A4 lub większym będzie wyglądał dobrze na tablicy nad biurkiem lub lodówce. Miej go zawsze w zasięgu wzroku, a nie przegapisz żadnego terminu księgowego!

Kalendarz przedsiębiorcy lipiec 2021

Najważniejsze daty lipca z punktu widzenia przedsiębiorcy:

Do kiedy? Nazwa zobowiązania
12 lipca 2021 Przedsiębiorca indywidualny: opłata składek ZUS
15 lipca Przedsiębiorca zatrudniający pracowników – wpłata składek oraz wysłanie do ZUSu kompletu deklaracji za każdego z ubezpieczonych
20 lipca Zapłata podatku PIT oraz ryczałtu za czerwiec (PIT-5, PIT-5L, PIT-28)
20 lipca Zapłata podatku PIT za pracownika za czerwiec (PIT-4, PIT-8A)
26 lipca Złożenie oraz zapłata podatku wynikającego z:
  • JPK V7M
  • VAT 8 – jeśli nabywamy towary w ramach WNT oraz dokonujemy importu usług (nawet jeśli w czerwcu nie było tych transakcji)
  • VAT 9M – tylko, jeśli w czerwcu miał miejsce import usług
26 lipca 2021
  • Złożenie deklaracji JPK V7K w zakresie części ewidencyjnej za czerwiec oraz część deklaracyjna za II kwartał,
  • zapłata podatku wynikającego z deklaracji JPK V7K
26 lipca 2021 Złożenie informacji podsumowującej VAT UE (tylko, jeśli w czerwcu miała miejsce transakcja unijna)
26 lipca 2021 Wpłata podatku akcyzowego (tylko jeśli w czerwcu miała miejsce czynność podlegająca akcyzie)
Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość