Darmowe szablony stron internetowych

Klienci kupują oczami. Pięć sekund – tyle czasu potrzebuje użytkownik na stronie internetowej, aby podjąć decyzję o zakupie. Opłaca się więc przysiąść i popracować nad jej wyglądem. Dopracowana i dobrze prezentująca się strona internetowa pomoże zbudować profesjonalny, wiarygodny wizerunek, a tym samym będzie stanowić naturalną zachętą do skorzystania z naszych usług. Obecnie w Internecie można znaleźć bardzo dużo darmowych szablonów, które prezentują się niezwykle profesjonalnie i właściwie niczym nie odbiegają od szablonów płatnych.Przedstawiamy więc kilka z nich.

Fit Coach

Efektowny, darmowy szablon WordPress dla trenerów osobistych, fit blogerów lub na stronę internetową siłowni. Jest bardzo nowoczesny, w pełni responsywny i przyjazny SEO. To niezwykle prosty w obsłudze szablon, który umożliwia dowolną modyfikację fontów, układów i kolorów.

ifirma.pl program do księgowania - wordpress7

Demo | Pobierz

 

Brewhouse

Darmowy motyw WordPress dla właścicieli pubów i barów, choć sprawdzi się także w przypadku restauracji i innych lokali. Posiada wysuwane menu i nowoczesny, efektywny design. Umożliwia zamieszczenie na stronie menu, np. listy drinków. Jest także gotowy do pracy z urządzeniami mobilnymi.

ifirma.pl program do księgowania - wordpress6

Demo | Pobierz

 

Portfolio

Nowoczesny, w pełni respnsywny szablon przeznaczony dla grafików, designerów, architektów czy fotografów. Wygląda bardzo efektownie i profesjonalnie. Posiada przyciski social media oraz wysuwane menu. Jest przyjazdny SEO oraz gotowy do pracy z każdą przeglądarką: Firefoxem, Chrome, Safari, IE 9+, Operą. Idealnie nadaje się do zaprezentowania swojego portfolio.

ifirma.pl program do księgowania - wordpress5

Demo | Pobierz

 

Munter Design

Profesjonalny i przejrzysty szablon w formie pojedynczej strony. Idealny dla agencji reklamowych, grafików i webdeveloperów. Twórcy wykorzystali w nim efekt parallax. Posiada przyciski social media i jest gotowy do pracy z urządzeniami mobilnymi.

ifirma.pl program do księgowania - wordpress8

Demo | Pobierz

 

Astral

Elegancki, minimalistyczny szablon w postaci wizytówki. Jest bardzo prosty w obsłudze i w pełni konfigurowalny. Posiada formularz kontaktowy oraz umożliwia umieszczenie na stronie swojego portfolio.

ifirma.pl program do księgowania - wordpress1

Demo | Pobierz

 

Business One

Responsywny szablon na WordPressa stworzony z myślą o agencjach reklamowych. Jest przyjazny SEO i, mimo że jest darmowy, posiada wiele wbudowanych funkcji. Umożliwia zmianę kolorów, ikon, układu menu, zamieszczenie na stronie formularza kontaktowego czy mapy Google.

ifirma.pl program do księgowania - wordpress9

Demo | Pobierz

 

Accesspress Parallax

Nowoczesny szablon w formie pojedynczej strony. Idealny zarówno dla freelancerów, jak i dla firm. Bardzo przejrzysty, estetyczny i profesjonalny. Posiada sekcje usług, nagłówek w postaci paska slajdów i zdjęcia w tle. Wyświetla portfolio w postaci siatki.

ifirma.pl program do księgowania - wordpress10

Demo | Pobierz

 

Roda

Responsywny szablon z nowoczesnym wyglądem, przeznaczony do eksponowania treści. Prosty i intuicyjny, umożliwia dopasowanie wyglądu witryny do własnych potrzeb. Twórcy szablonu postawili na funkcjonalność i minimalizm.

ifirma.pl program do księgowania - wordpress12

Demo | Pobierz

 

PhotoShoot

Lekki i prosty motyw WordPress przeznaczony głównie dla fotografów, lecz sprawdzi się także u innych freelancerów lub małych firm, które chcą zaprezentować swoje portfolio w postaci zdjęć czy obrazów. Spodoba się zarówno początkującym, jak i profesjonalistom. Szablon wygląda ładnie i profesjonalnie. Panel konfiguracyjny jest rozbudowany, umożliwiając m.in. zmianę logo. PhotoShoot wygląda porządnie.

ifirma.pl program do księgowania - wordpress13

Demo | Pobierz

 

Sprawdź także darmowe szablony stron www dla freelancerów.

Zostaw
komentarz

Nasi eksperci również chętnie
uczestniczą w dyskusji i odpowiadają
na Wasze komentarze.

ifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2xDzielimy się wiedzą nie tylko na bloguifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2x

30 porad księgowych

POBIERZ E-BOOK