Blog ifirma.pl

24 darmowe fonty do użytku własnego i komercyjnego

|
|
3 minut czytania
Dziś przygotowaliśmy dla Was 24 darmowe fonty do użytku własnego i komercyjnego, które możecie wykorzystać w swoich projektach – na ulotkach, plakatach, wizytówkach, w dokumentach firmowych, na stronie internetowej lub blogu. Znajdziecie tu fonty ozdobne, szeryfowe, bezszeryfowe i pismo ręczne. Zapraszamy do oglądania i pobierania.
Biuro rachunkowe - ifirma.pl

Pod każdym fontem znajdziecie informację o licencji.

 

Ailerons

Prosty, efektywny font zaprojektowany przez Adilsona Gonzalesa de Oliveira Juniora i udostępniony do użytku własnego. Jeśli chcesz go wykorzystać do projektów komercyjnych, skontaktuj się z autorem.

Zobacz


Alcubierre

Nowoczesny font od Matta Ellisa, udostępniony do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


Amsdam

Darmowy (pay with a Tweet) font do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


Aventura

Darmowy font zaprojektowany przez Jimmy’ego Kalmana, udostępniony do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


BARON

Elegancki i darmowy font autorstwa Franka Hemmekama, udostępniony do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


BEYNO

Fabian Korn stworzył ciekawy, nowoczesny font – a następnie udostępnił go za darmo do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


Bizon

Nazwa fontu wzięła się od nazwiska jego autora: Axela Bizona. Projektant udostępnił go za darmo do projektów własnych i komercyjnych.

Zobacz


Dense

Dense to uniwersalny i elegancki font zaprojektowany przez Charlesa Daouda. Autor udostępnił trzy wersje: thin, regular i bold. Wersje thin i bold są płatne, natomiast wersję Dense Regular można pobrać za darmo do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


Dooodleista

Darmowy font zaprojektowany przez Filiz Sahin, udostępniony do użytku własnego.

Zobacz


FABFELT

Darmowy font w formie zgrabnego, eleganckiego pisma ręcznego, zaprojektowany przez Fabiena Despinoy’a. Udostępniony do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


Forum

Darmowy font od Denisa Masharova, udostępniony na licencji SIL – można go więc swobodnie modyfikować oraz wykorzystywać zarówno do celów komercyjnych, jak i prywatnych.

Zobacz


Ikaros

Kolejny darmowy font od Matta Ellisa, również udostępniony do użytku własngeo i komercyjnego.

Zobacz


Jaapokki

Jaapokki – darmowy font od Mikko Nuuttila, udostępniony do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


Lumberman

Darmowy, odręczny font zaprojektowany i udostępniony za darmo do użytku własnego i komercyjnego przez norweskiego projektanta, Patricka Evensena Markussena.

Zobacz


Manteka

Prosty, darmowy font do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


Mapuche

Zobacz


Mink

Darmowy font zaprojektowany przez Filiz Sahin, udostępniony do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


Oranienbaum

Darmowy font do użytku własnego i komercyjnego.

Zobacz


Panama

Nowoczesny font zaprojektowany i udostępniony przez Adriena Coqueta. Autor udostępnił dwie wersje: bold i light. Wersja light jest darmowa, można ją wykorzystać w projektach własnych i komercyjnych.

Zobacz


Reckoner

Efektywny, industrialny font zaprojektowany i udostępniony za darmo przez Alexa Dale’a, zarówno do użytku własnego, jak i komercyjnego.

Zobacz


Reis

Efektywny font, który sprawdzi się szczególnie na plakatach. Zaprojektowany przez Marcelo Reis Melo i udostępniony za darmo do użytku własnego – jeśli chcesz go użyć do projektów komercyjnych, skontaktuj się z autorem.

Zobacz


VAGTUR

Darmowy (pay with a Tweet) font do użytku własnego.

Zobacz


WalkOn

Darmowy font zaprojektowany i udostępniony przez Hansona Chana. Jeśli chesz go wykorzystać w swoim projekcie, skontaktuj się z autorem.

Zobacz


Zwodrei

Darmowy font udostępniony do użytku własnego, stworzony przez niemieckiego projektanta, Lukasa Bischoffa.

Zobacz

 

Który z nich podoba Wam się najbardziej?

Autor ifirma.pl

Zespół IFIRMA

Kreatywny zespół specjalistów tworzony przez osoby wyróżniające się doświadczeniem oraz wiedzą z różnych obszarów.

Świadomi potrzeb naszych czytelników, skupiamy się na tworzeniu zrozumiałych treści, które będą w stanie przybliżyć im często zawiłe zagadnienia z zakresu rachunkowości, marketingu, ekonomii, księgowości czy zarządzania. Ostateczny dobór bieżącej tematyki uzależniany jest od preferencji docelowych odbiorców, zmian zachodzących w biznesowym środowisku, a także samych doświadczeń i umiejętności specjalistów odpowiadających za proces tworzenia tekstów.

W efekcie zespół ekspertów Ifirma bierze czynny udział w rozwoju różnego rodzaju biznesów, pomagając zarówno ich założycielom, jak i pracownikom efektywniej organizować pracę przy wykorzystaniu jak najbardziej dopasowanych do potrzeb rozwiązań.

Rozumiejąc istotę profesjonalnego podejścia do poruszanych zagadnień, każdy tekst tworzony jest w oparciu o wiarygodne dane. Dodatkowo podejmowana tematyka ujmowana jest w logiczny i przejrzysty sposób, zwiększając tak istotną jasność przekazu, co pozytywnie wpływa na podkreślenie najbardziej użytecznych treści. W efekcie podejmowane przez nasz zespół praktyki w szerszej perspektywie można rozpatrywać jako dążenie do zwiększenia świadomości i wyczucia biznesowego osób aktywnie działających na rynku.

Z biurem rachunkowym IFIRMA masz i czas, i firmę

Już za 149 zł

miesięcznie

 • Pomagamy w przeniesieniu dokumentów i formalnościach
 • Przydzielamy dedykowaną księgową
 • Wygodnie dostarczasz dokumenty,
a księgowa rozlicza miesiąc i wysyła deklaracje
Zleć księgowość
Myślisz o zmianie księgowego?

Zostaw swój numer telefonu, a my znajdziemy księgowego dla Ciebie.

  Dodaj komentarz

  Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

  Biuro rachunkowe - ifirma.pl
  Twój znajomy zakłada firmę Blog banner

  Mobilnie. Wszędzie

  Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

  Mobilnie