Chat with us, powered by LiveChat

7 darmowych szablonów WordPress dla freelancera

jak reklamować portfolio freelancera

Ruszamy z nowym cyklem wpisów, w ramach którego przedstawimy przydatne narzędzia dla freelancerów: aplikacje do tworzenia tekstów, programy do organizacji czasu, aplikacje do bezpłatnej obróbki zdjęć, strony z darmowymi stockami, ciekawe fonty i wiele innych. Dziś prezentujemy najlepsze darmowe szablony WordPress dla freelancera.

Ruszamy z nowym cyklem wpisów, w ramach którego przedstawimy przydatne narzędzia dla freelancerów: aplikacje do tworzenia tekstów, programy do organizacji czasu, aplikacje do bezpłatnej obróbki zdjęć, strony z darmowymi stockami, ciekawe fonty i wiele innych. Dziś prezentujemy najlepsze darmowe szablony WordPress dla freelancera.

Darmowe szablony www

Strona internetowa freelancera jest jego wizytówką i niejednokrotnie jednym z najskuteczniejszych narzędzi sprzedażowych. Ładna i profesjonalnie wyglądająca zachęci potencjalnego zleceniodawcę do skorzystania z oferty, brzydka i niedopracowana może go natomiast zniechęcić. Warto więc o nią zadbać. Obecnie w Internecie można znaleźć bardzo dużo darmowych szablonów, które prezentują się bardzo profesjonalnie i właściwie niczym nie odbiegają od szablonów płatnych. Przedstawiamy kilka z nich.

Fukasawa

Minimalistyczny, efektowny szablon przeznaczony do eksponowania zdjęć i filmów. Jest łatwy w obsłudze i pozwala na wprowadzanie zmian w wyglądzie, np. zmianę kolorów, wgranie własnego logo czy modyfikowanie treści w pasku bocznym. Świetny dla freelancerów, najlepiej sprawdzi się u designerów i grafików.

Darmowe szablony - Fukasawa Demo | Pobierz

Masonry

Masonry to prosty i elegancki szablon, gotowy do pracy z urządzeniami mobilnymi. Wyświetla informacje w postaci siatki. Posiada minimalistyczne, wysuwane menu i odnośniki do profilów w social media.

Darmowe szablony - Masonry Demo| Pobierz

Phogra

Nowoczesny szablon w formie portfolio, stworzony z myślą o fotografach i grafikach. Zawiera wysuwane menu i odnośniki do mediów społecznościowych. Wygląda bardzo estetycznie i profesjonalnie. Jest oczywiście w pełni responsywny. Darmowe szablony - Phogra

Demo | Pobierz

Phogra to darmowy motyw WordPress, ale za wsparcie należy zapłacić.

OneTone

Efektowny szablon w formie pojedynczej strony. Świetnie sprawdzi się w formie wizytówki. Po wejściu na stronę włącza się animacja – jako tło można ustawić dowolny film.

Darmowe szablony - OneTone Demo | Pobierz

Doke Doke

Przejrzysty i funkcjonalny motyw WordPress stworzony z myślą o freelancerach i agencjach kreatywnych. Twórcy wykorzystali w nim efekt parallax. Szablon jest gotowy do pracy z urządzeniami mobilnymi i idealnie nadaje się do zaprezentowania swojego portfolio. Darmowe szablony - Doke Doke

Demo | Pobierz

Doke Doke nic nie kosztuje, ale – żeby móc z niego skorzystać – należy opublikować na Facebooku lub Twitterze informację, że się go pobrało (system Pay With a Post).

Workality

Zintegrowany z portalami społecznościowymi, przejrzysty szablon w formie portfolio. Świetnie radzi sobie zarówno ze zdjęciami i tekstem, jak i z filmami. Twórcy udostępnili 4 różne układy stron do wyboru. Dostępna jest również wersja premium, posiadająca więcej funkcji.

Darmowe szablony - Workality Demo | Pobierz

SKT Full Width

Przyjazny SEO, darmowy motyw dla WordPressa. Posiada oryginalne, zawijane menu i pozwala w prosty sposób zmienić logo oraz zdjęcia w tle. Jest w pełni responsywny, a więc idealny dla photoblogerów, fotografów i grafików. Darmowe szablony - SKT Full Width

Demo | Pobierz

Klienci kupują oczami. Pięć sekund – tyle czasu potrzebuje użytkownik na stronie internetowej, aby podjąć decyzję o zakupie. Opłaca się więc przysiąść i popracować nad jej wyglądem – wykorzystując przy tym darmowe szablony. Dopracowana i dobrze prezentująca się strona internetowa pomoże zbudować profesjonalny, wiarygodny wizerunek, a tym samym będzie stanowić naturalną zachętą do skorzystania z naszych usług.
Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Odwiedź nasz
kanał na

I sprawdź:

  • podstawy prowadzenia firmy,
  • rady i opinie ekspertów,
  • bieżące terminy podatkowe.

SUBSKRYBUJ

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość