Darmowe szablony – WordPress

Niejeden przedsiębiorca i freelancer wie, że strona internetowa może być świetną wizytówką i jednocześnie jednym z najskuteczniejszych narzędzi sprzedażowych. Dopracowana i dobrze prezentująca się strona pomaga w budowaniu wiarygodnego wizerunku, a tym samym stanowi naturalną zachętę do skorzystania z oferty. Warto więc o nią zadbać.

Darmowe szablony dla WordPressa

Ares

Darmowe szablony - Ares

Demo | Pobierz
 

Nowoczesny, przyjazny z punktu widzenia SEO szablon dla WordPressa stworzony przez studio graficzne Smartcat. Ares sprawdzi się zarówno jako motyw na firmowej stronie internetowej, jak i na stronie domowej freelancera. Twórcy umożliwiają użytkownikom modyfikowanie wyglądu szablonu, udostępniając im m.in. ponad 600 ikon do wyboru.


 

Vanilla Basic

Darmowe szablony - Vanilla Basic

Demo | Pobierz

Vanilla Basic to elegancki i minimalistyczny szablon idealny dla blogerów, skupiający się przede wszystkim na eksponowaniu treści.


 

Lovecraft

Darmowe szablony - Lovecraft

Demo | Pobierz

Efektowny i estetyczny szablon zaprojektowany przez Andersa Noréna. Lovecraft jest dwukolumnowy, responsywny i w pełni edytowalny, umożliwiając użytkownikom m.in. edycję nagłówka, zmianę kolorów, wgranie własnego logo i wybór jednego z dwóch stylów strony.


 

Legal

Darmowe szablony - Legal

Demo | Pobierz

Nowoczesny, w pełni responsywny, a ponadto darmowy szablon dla WordPressa zaprojektowany w ten sposób, aby wyglądał na premium. Idealnie sprawdzi się jako motyw na stronie firmowej. Legal posiada własne widgety i przyjazne w obsłudze menu, umożliwiające dostosowanie wyglądu szablonu do własnych potrzeb.


 

Optimizer

Darmowe szablony - Optimizer

Demo | Pobierz

Optimizer to łatwo konfigurowalny, przyjazny SEO szablon dla WordPressa z mnóstwem zaawansowanych funkcji. Szablon umożliwia na zmianę niemal każdego elementu wyglądu bez konieczności zagłębiania się w kod, m.in. zmianę logo, fontów i kolorów. Sprawdzi się idealnie w przypadku każdej strony internetowej – Landing Page, portfolio, e-commerce czy zwykłego bloga firmowego.


 

Zifer Child

Darmowe szablony - Zifer Child

Demo | Pobierz

Szablon przeznaczony głównie dla fotografów, choć sprawdzi się także w przypadku graphic designerów, którzy chcieliby stworzyć swoje internetowe portfolio. Jest w pełni responsywny, bardzo prosty w obsłudze i działa poprawnie na wszystkich możliwych przeglądarkach internetowych. Twórcy umożliwiają użytkownikom personalizację wyglądu, tj. m.in. wgranie logo, zmianę kolorów i wgranie linków do social media.


 

Totomo

Darmowe szablony - Totomo

Demo | Pobierz

Estetyczny, prosty i minimalistyczny szablon dla WordPressa. Z pewnością sprawdzi się zarówno na stronie firmowej, jak i na blogu osobistym.


 

Black Line

Darmowe szablony - Black Line

Demo | Pobierz

Prosty, efektowny i bardzo funkcjonalny szablon idealny dla sklepu internetowego, prosto od studia JustPX. Black Line jest w pełni responsywny i posiada minimalistyczny design skupiający się na eksponowaniu produktów. Użytkownicy mają do wyboru 5 różnych sidebarów oraz dużo przydatnych dodatków, m.in. filtr wyszukiwania pod kątem cen.


Panaroma

Darmowe szablony - Panaroma

Demo | Pobierz

Panarama to idealny szablon w formie portfolio dla grafików, projektantów i fotografów, ale sprawdzi się także jako motyw na właściwie każdej stronie firmowej – od agencji reklamowych po biura architektoniczne, sklepy internetowe i inne. Szablon posiada łatwy w obsłudze panel, który umożliwia modyfikację wyglądu, np. zmianę tła na stronie.


Foliogine

Darmowe szablony - Foliogine

Demo | Pobierz
Darmowy szablon dla WordPressa, który idealnie sprawdzi się jako blog, portfolio lub strona internetowa dla małej firmy czy freelancera. Foliogine jest w pełni responsywny, prosty w obsłudze i efektowny. Działa poprawnie na wszystkich możliwych przeglądarkach internetowych. Twórcy umożliwiają użytkownikom personalizację wyglądu, tj. m.in. wgranie logo, zmianę kolorów i wgranie linków do social media.

 

Który szablon spodobał się Wam najbardziej?

Potrzebujesz darmowych zdjęć na swoją stronę www? Sprawdź gdzie ich szukać

Zostaw
komentarz

Nasi eksperci również chętnie
uczestniczą w dyskusji i odpowiadają
na Wasze komentarze.

ifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2xDzielimy się wiedzą nie tylko na bloguifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2x

30 porad księgowych

POBIERZ E-BOOK