Najważniejsze informacje o VAT OSS – darmowy e-book

VAT OSS ebook

Sprzedajesz produkty przez internet? W takim razie mogą dotyczyć Cię nowe regulacje prawne w ramach pakietu VAT e-commerce. Na czym dokładnie polegają zmiany? Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w naszym e-booku.

Od 1 lipca obowiązują nowe przepisy dotyczące pakietu VAT dla e-commerce. Na pakiet składają się dyrektywy oraz rozporządzenia Unii Europejskiej, zaimplementowane w polskiej ustawie o VAT. Najważniejsze nowości dotyczą m.in. zmiany VAT MOSS w OSS, nowej procedury VAT i nałożenia odpowiedzialności za pobór podatku VAT na platformy handlowe.

Z naszego e-booka dowiesz się, czym jest i kogo dotyczy VAT OSS. Wyjaśnimy Ci, co oznaczają te zmiany przepisów w praktyce oraz czy rzeczywiście masz obowiązek im podlegać.

Dzięki naszej publikacji zapoznasz się z kluczowymi terminami związanymi z platformą handlową. Rozwiejemy wątpliwości dotyczące tego, czy podatników zwolnionych z VAT dotyczy VAT OSS. Wyjaśnimy Ci również, czym jest VAT IOSS oraz jakie są możliwości i terminy dokonywania zgłoszeń.

Kliknij poniżej, aby pobrać e-book:

 

VAT OSS – najważniejsze informacje

POBIERZ E-BOOK

 

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Jeden komentarz

  1. Kupon

    Świetna treść! Tak trzymaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Księgowość Internetowa Księgowość Internetowa Księgowość Internetowa

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość