Jak wypromować startup? 10 stron, na które możesz wrzucić swoją aplikację do oceny

W poprzednim wpisie z cyklu Jak wypromować startup przedstawiliśmy Wam nasze pomysły na promocję startupu. Tym razem skupimy się na konkretnym rodzaju promocji – są nim platformy crowdfundingowe oraz strony, na które możesz wrzucić swoją aplikację do oceny.

Skoro jesteś zadowolony ze swojego produktu, pozwól innym go ocenić. Jeśli Twój pomysł spodoba się publiczności, istnieje możliwość otrzymania finansowego wsparcia. Poza tym, zbieranie ocen, recenzji i datków to gwarancja, że wokół Twojego startupu zrobi się szum. To świetny sposób na generowanie ruchu na stronie www.

Gdzie warto pokazać aplikację? Popularne platformy crowdfundingowe

killerstartups.com – tutaj Twój produkt ma szansę dotrzeć do ponad 5000 potencjalnych klientów dziennie. Znane firmy, które odniosły sukces dzięki tej platformie to m.in. innymi Uber, Tinder, Plum, Wego i nie tylko.

kickstarter.com – to jedno z najbardziej znanych adresów, gdzie twórcy dzielą się swoimi wizjami ze społecznością, a ta ma możliwość ich finansowego wsparcia. Najbardziej kreatywne projekty rosną tu metodą kuli śnieżnej. Platforma pozwala zbudować szerokie grono zwolenników i grupę wsparcia, która przyczyni się do promocji Twojej aplikacji.

springwise.com – aby pojawić się na Spring Wise,Twój pomysł na aplikację musi być naprawdę przełomowy. Witryna stawia na wyróżnianie tych startupów, które oferują innowacyjne produkty pozytywnie wpływające na otaczający nas świat.

fundrazr.com – to miejsce na projekty, które za cel stawiają sobie pomaganie ludziom i organizacjom rozwiązywać ważne światowe problemy.

ulule.com – Ulule stara się dać wyjątkowym i oryginalnym projektom szansę na wyróżnienie się w zatłoczonym środowisku crowdfundingowym. Projekt jest finansowany tylko wtedy, gdy statystyki pokazują, że rzeczywiście istnieje na niego zapotrzebowanie.

quirky.com – to serwis crowdfundingowy, który specjalizuje się w finansowaniu projektów na etapie pomysłu i planowania. Za pośrednictwem Quirky użytkownik może przedstawić społeczności swoje pomysły i w zamian otrzymać opinie. Quirky realizuje najlepiej oceniane projekty, a pomysłodawca dostaje określony procent z jego sprzedaży.

apps4review.com – wystarczy wypełnić formularz i przesłać aplikację do sprawdzenia, a zespół redakcyjny ją skontroluje i oceni. Jeśli przejdzie weryfikację, postara się zmaksymalizować jej zasięg.

getandroidstuff.com – wrzucając tutaj informacje o swoim startupie masz pewność, że ilość pobrań poszybuje w górę. Otrzymasz również szczegółowe opinie ekspertów branżowych.

thestartuppitch.com – Startup Pitch powstało jako wynik eksperymentu, w ramach którego użytkownicy wrzucali generowane przez siebie wiadomości o nazwie D.I.Y. Startup News. Z czasem ewoluowało to do Startup Pitch – strony, która podsuwa użytkownikom odpowiednie pytania dot. ich startupu. Odpowiedzi formują przejrzyste i łatwe w odbiorze artykuły.

Zanim zdecydujesz się na konkretne strony dowiedz się, które platformy gromadzą najwięcej projektów Twojego rodzaju. Sprawdź, gdzie pojawiały się startupy, które osiągnęły sukces i jaki był odzew publiczności. Do dzieła!

▲ wróć na początek

Przeczytaj również: Jak wypromować startup? Zacznij od strategii!

Popularne posty:

UWAGA

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress oraz Disqus. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane wyłącznie w celu opublikowania komentarza na blogu. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. Dane w systemie Disqus zapisują się na podstawie Twojej umowy zawartej z firmą Disqus. O szczegółach przetwarzania danych przez Disqus dowiesz się ze strony.
BezpiecznaKsiegowoscPan

Bezpieczna księgowość bez wychodzenia z domu

jesteś w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z dedykowaną księgową

*zapomnij o papierkowej robocie, wystaw faktury i zaksięguj koszty w aplikacji ifi

IFIRMA nowoczesna rzetelna księgowość #zostanwdomu

ZLECAM KSIĘGOWOŚĆ

Szukasz księgowości?
wybierz ifirma.pl

✅ dedykowana księgowa,


✅ program do faktur,


✅ gotowe rozliczenia i zero zmartwień.

ZLECAM KSIĘGOWOŚĆ

Przetestuj nasz program do faktur
bez zobowiązań