Moduł Faktury w ifirma.pl

 

Wszystkie rodzaje faktur pod ręką

Moduł Faktury daje możliwość wystawiania wszystkich rodzajów faktur związanych z prowadzoną przez Ciebie działalnością.

 

Ekran główny

Możesz wybrać na nim fakturę, która chcesz wystawić (sprawdź rodzaje faktur w ifirma.pl i dowiedz się jak je wystawiać), możesz też przeglądać dokumenty wystawione wcześniej.

Konfiguruj

Opcja konfiguracji pozwala na dostosowanie przycisków wyboru faktur do Twoich potrzeb. Możesz ustawić skrót do tych faktur, które wystawiasz najczęściej. Resztę dokumentów znajdziesz w pozycji „Pozostałe rodzaje faktur”.

Wyszukiwanie

Ta opcja ułatwi wyszukanie wystawionych wcześniej dokumentów. Możesz filtrować dokumenty korzystając z różnych opcji: „Przychód”, „Seria numeracji”, „Użytkownik”, „Kontrahent”, a także określając zakres dat.

Dokumenty wysłane

Znajdziesz tu wszystkie dokumenty, które zostały wysłane przez nas pocztą (na Twoje zlecenie), możesz filtrować je ze względu na zakres dat.

Allegro

Dzięki integracji konta w ifirma.pl z platformą Allegro szybko i sprawnie wystawisz faktury za sprzedane towary – dane o złożonym zamówieniu zostaną pobrane automatycznie.

Towary i usługi

Zdefiniuj listę standardowych towarów i usług, podziel je na faktury krajowe liczone od netto, brutto oraz faktury eksportowe.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.