Moduł JPK (Jednolity Plik Kontrolny) w ifirma.pl

W serwisie ifirma.pl możesz wygenerować pliki JPK zawierające ewidencję zakupów i sprzedaży VAT (JPK_VAT) oraz faktury VAT (JPK_FA).

 

Obsługujemy niemal wszystkie rodzaje JPK

  • W ifirma.pl możesz wygenerować pliki JPK zawierające ewidencję zakupów i sprzedaży VAT oraz faktury VAT i wysłać je wprost z aplikacji.
  • Bez dodatkowych opłat.

JPK_VAT

Jednolity Plik Kontrolny VAT jest dostępny w ifirma.pl dla użytkowników Księgowości Internetowej i Biura Rachunkowego. Nie pobieramy dodatkowych opłat za obsługę JPK, jest ona wykonywana w ramach abonamentu.

JPK_FAKTURA

Od 1 stycznia 2018 r. użytkownicy pakietu Faktura+ mają możliwość generowania JPK_FA na podstawie wystawionych faktur.

Prosto i wygodnie

Jednolity Plik Kontrolny generuje się na podstawie ewidencji sprzedaży i zakupów VAT, KPiR oraz faktur VAT. Pliki są zgodne ze specyfikacją określoną przez Ministerstwo Finansów.

Sprawdź, jak wygenerować, pobrać i wysłać JPK w ifirma.pl.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.