KPiR czyli księga przychodów i rozchodów

KPiR online możesz prowadzić w serwisie ifirma.pl. Zobacz jakie zalety posiada księga przychodów i rozchodów i na czym polega jej prowadzenie!

KPiR online – Księga Przychodów i Rozchodów w ifirma.pl

 

Zalety KPiR online

  • Wygodna księgowość internetowa – Księga Przychodów i Rozchodów online.
  • Stałe wsparcie Biura Obsługi Klienta.
  • e-deklaracje – wysyłka dokumentów do urzędu skarbowego bez wychodzenia z domu.
  • Bezpieczeństwo i dostęp z każdego miejsca, również na urządzeniach mobilnych.

Oszczędność i bezpieczeństwo

Z ifirma.pl oszczędzasz – sam prowadzisz KPiR i pozostałą dokumentację swojej firmy, nie płacąc za księgową.

Twoje dane są zabezpieczone cyfrowo.

KPiR online – prostota i wygoda

  • System automatycznie księguje Twoje dokumenty w KPiR, eliminując możliwość popełnienia błędu.
  • Darmowy CRM online usprawni Twoje relacje z kontrahentem i ułatwi zarządzanie firmą.

Rozbudowany system pomocy

Zawsze możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów z Biura Obsługi Klienta.

Dodatkowo oferujemy rozbudowany system pomocy w postaci e-booków, instrukcji, filmów i FAQ.

KPiR – najważniejsze pytania:

KPiR – co to takiego?

KPiR jest formą uproszczonej księgowości. Podatkowa księga przychodów i rozchodów to ewidencja, w której zebrane są wszystkie zdarzenia w przedsiębiorstwie (zarówno te po stronie sprzedaży jak i kosztów).

Kto posiada obowiązek prowadzenia KPiR?

Obowiązek prowadzania księgi przychodów i rozchodów posiadają m.in.: osoby fizyczne, spółki cywilne osób fizycznych, spółki jawne osób fizycznych oraz spółki partnerskie.

Czy prowadzenie KPiR należy zgłosić do US?

Nie. Z początkiem 2018 roku został obowiązek składania pisemnego zgłoszenia o prowadzeniu KPiR.

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.