Moduły

 

Zapisz się do naszego newslettera i raz w tygodniu otrzymuj nową wiedzę z zakresu księgowości, biznesu i technologii. Tylko wartościowe informacje.

Poznaj moduły dostępne w ifirma.pl

Znajdziesz tu opisy modułów, z których składa się nasz aplikacja. Sprawdź, jak mogą usprawnić Twoją codzienną pracę.

 

PULPIT

Centrum zarządzania Twoim kontem na ifirma.pl. Ekran główny, którym wita Cię nasza aplikacja. Możesz częściowo dostosować go do swoich potrzeb, dodając przyciski funkcji, z których najczęściej korzystasz.

Dowiedz się więcej

FAKTURY

Moduł faktury daje możliwość wystawiania wszystkich rodzajów faktur związanych z prowadzoną przez Ciebie działalnością.

Dowiedz się więcej

WYDATKI

Łatwa kontrola wydatków firmy – moduł pozwala na dodawanie i zarządzanie kosztami prowadzenia działalności.

Dowiedz się więcej

POJAZDY

Moduł pozwala na zarządzanie pojazdami, których używasz do prowadzenia działalności.

Dowiedz się więcej

JPK

W ifirma.pl możesz wygenerować pliki JPK zawierające ewidencję zakupów i sprzedaży VAT oraz faktury VAT i wysłać je wprost z aplikacji.

Dowiedz się więcej

PRACOWNICY

Moduł pozwala na sprawne zarządzanie osobami zatrudnionymi w Twojej firmie.

Dowiedz się więcej

MAJĄTEK

Ewidencja środków trwałych, rejestr wyposażenia – znajdziesz to w naszym module majątek.

Dowiedz się więcej

AGENDA

Zakładka Agenda dostępna jest na kontach Użytkowników korzystających ze wszystkich pakietów, z tym że w przypadku Użytkowników nie korzystających z serwisów w wersji pełnej – dane większości kart będą puste.

Dowiedz się więcej

CRM

Wewnętrzny system zarządzania relacjami z klientem. Pomoże uporządkować bazę Twoich klientów, towarów i usług. Ułatwi planowanie oraz kontrolę działań.

Dowiedz się więcej

KASA FISKALNA

Moduł służący obsłudze kas i drukarek fiskalnych.

Dowiedz się więcej

MOSS

MOSS – inaczej mały punkt kompleksowej obsługi, to specjalna procedura mająca na celu uproszczenie rozliczenia podatku VAT.

Dowiedz się więcej

EWIDENCJE

Moduł daje łatwy dostęp do ewidencji sprzedaży i ewidencji zakupów VAT, ewidencji przychodów (ryczałtu) oraz do Księgi Przychodów i Rozchodów.

Dowiedz się więcej

DEKLARACJE

W tym module możesz wygenerować e-dokumenty na podstawie danych wprowadzonych do systemu.

Dowiedz się więcej

ZOBOWIĄZANIA

W tym module znajdziesz wszystkie zobowiązania, jakie Twoja firma ma wobec urzędów oraz pracowników.

Dowiedz się więcej

MAGAZYN

Łatwy sposób zarządzania bazą towarów i usług. Dodatkowo ifirma.pl ułatwia organizację pracy.

Dowiedz się więcej

NARZĘDZIA

Znajdziesz tu usługi kurierskie, odbiór przesyłek, Allegro, aplikacje mobilne, formularze CEIDG/VAT-R oraz API.

Dowiedz się więcej

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Twój znajomy zakłada firmę Blog banner
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.