Moduł Pracownicy w ifirma.pl

Moduł Pracownicy – dzięki niemu możesz sprawnie zarządzać osobami zatrudnionymi w Twojej firmie. Listy płac, rachunki, umowy – wszystko w jednym miejscu! Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w tym module.

 

Lista pracowników

Ułatwia odnalezienie konkretnej osoby po danych takich jak imię i nazwisko, kod ubezpieczenia, e-mail lub PESEL. Pozwala również na proste dodawanie nowych pracowników i współpracowników. Listę można też wydrukować jako .html lub .pdf. Z poziomu listy można łatwo ustalić wcześniejsze wynagrodzenia dla pracownika, wygenerować comiesięczne rozliczenia i zaksięgować koszty.

Lista płac

Znajdują się na niej wszystkie niezbędne informacje dotyczące płac Twoich pracowników. Podział na wynagrodzenie zasadnicze i nadgodziny. Rozliczenie składek ZUS z uwzględnieniem ulg podatkowych.

Rachunki

Znajdziesz tu wszelkie rachunki wystawione do umów o dzieło, zlecenia i umów o pracę. Możesz utworzyć do nich paczkę przelewów lub wydrukować.

Umowy

Wystawisz tu nową umowę dla wybranego pracownika. Lista zawartych umów umożliwia też szybkie dodanie e-dokumentu.

Co jeszcze?

Ponadto moduł oferuje wygodne przeglądanie i zarządzanie takimi danymi jak: umowy archiwalne, karty pracowników, czy ewidencje czasu pracy.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.