Powrót

Integracja z Gocreate

gocreate

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu dla sklepów internetowych Gocreate i sprawdź, jak zintegrować je z księgowością online w ifirma.pl.

Zapisz się do naszego newslettera i raz w tygodniu otrzymuj nową wiedzę z zakresu księgowości, biznesu i technologii. Tylko wartościowe informacje.

Gocreate

Zintegruj ifirma.pl z Gocreate

Gocreate tworzy m.in. sklepy internetowe, które mogą być zintegrowane z ifirma.pl na życzenie klienta.

Wymiana informacji między systemami, zapewniona dzięki komunikacji API, obejmuje automatyczne pobieranie następujących danych o zamówieniu złożonym w sklepie internetowym:

  • dane klienta,
  • nazwa towaru oraz jego ilość,
  • cena towaru.

Więcej informacji na www.gocreate.pl.

E-sklep w kilka chwil – efektywne oprogramowanie od GoCreate

Najlepsze rozwiązania dla e-commerce to rozwiązania najprostsze, nieprzekombinowane i przede wszystkim kompleksowe. Ta ostatnia cecha powinna być szczególnie widoczna w przypadku sklepów internetowych. To od nich wymaga się wysokiej funkcjonalności, intuicyjności w działaniu oraz łatwości w obsłudze zarówno od strony klienta, jak i sprzedawcy. Czy oprogramowanie dla e-sklepów na GoCreate to rozwiązanie, które spełnia te warunki?

Dedykowane usługi dla e-handlu

Sklepy internetowe tworzone na GoCreate wyróżniają się autorskim oprogramowaniem dopasowywanym pod indywidualne oczekiwania klientów. Dotyczy to nie tylko wdrażanych funkcjonalności, podłączanych modułów i aplikacji zewnętrznych, ale też wyglądu graficznego, który tematycznie odpowiada profilowi sklepu. Oprócz obowiązkowych współcześnie rozwiązań technicznych jak powiadomienia e-mail o stanie zamówienia, klienci mają do dyspozycji kilkadziesiąt różnych innych udogodnień, z których najistotniejsze wydają się:

  • kompatybilność z programami rachunkowymi (łatwość w wystawianiu rachunków i faktur),
  • możliwość dodawania nieograniczonej puli towarów posegregowanych w kategorie i podkategorie, opisanych tagami,
  • opcja rozbudowanej wyszukiwarki dla klientów ułatwiającej znalezienie towaru,
  • stały monitoring dostępności produktów (stany magazynowe),
  • intuicyjny system komunikacji z klientami (formularz kontaktowy, czat na stronie sklepu),
  • integracja z systemami ratalnymi, hurtowniami, firmami kurierskimi,
  • dopasowanie sklepu do urządzeń mobilnych.

Łatwość migracji danych

Pod względem praktycznych rozwiązań e-sklep na GoCreate ma dużą przewagę nad innymi oprogramowaniami. Umożliwia bowiem szybką i bezproblemową migrację danych zarówno w formie importu, jak i eksportu danych. Nie ma przy tym znaczenia wielkość bazy produktów, liczba opisów czy zdjęć. Dzięki temu przedsiębiorca może bez większych problemów w bardzo krótkim czasie przenieść swój dotychczasowy sklep do GoCreate, nie narażając się na straty wynikające z chwilowego przerwania dostępności sklepu.

Dodatkowe narzędzia marketingowe

Aby zwiększyć sprzedaż w e-sklepie warto wykorzystywać możliwości, jakie daje marketing internetowy, w szczególności zaś pozycjonowanie. Oprogramowanie dla sklepów od GoCreate ma już wbudowane liczne funkcje ułatwiające optymalizację sklepu i dostosowanie go do działań w zakresie SEO. Są to między innymi: kod doskonale widoczny dla robotów wyszukiwarek, rozbudowany system podstron, tagów i metagów w ich opisach, sieć przyjaznych linków wewnętrznych oraz automatycznie tworzona mapa sklepu (strony) dla Google. Dzięki temu widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza przy frazach typu long tail, może się znacznie poprawić.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Twój znajomy zakłada firmę Blog banner
Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.