Integracja z Gocreate

gocreate

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu dla sklepów internetowych Gocreate i sprawdź, jak zintegrować je z księgowością online w ifirma.pl.

Gocreate

Zintegruj ifirma.pl z Gocreate

Gocreate tworzy m.in. sklepy internetowe, które mogą być zintegrowane z ifirma.pl na życzenie klienta.

Wymiana informacji między systemami, zapewniona dzięki komunikacji API, obejmuje automatyczne pobieranie następujących danych o zamówieniu złożonym w sklepie internetowym:

  • dane klienta,
  • nazwa towaru oraz jego ilość,
  • cena towaru.

Więcej informacji na www.gocreate.pl.

E-sklep w kilka chwil – efektywne oprogramowanie od GoCreate

Najlepsze rozwiązania dla e-commerce to rozwiązania najprostsze, nieprzekombinowane i przede wszystkim kompleksowe. Ta ostatnia cecha powinna być szczególnie widoczna w przypadku sklepów internetowych. To od nich wymaga się wysokiej funkcjonalności, intuicyjności w działaniu oraz łatwości w obsłudze zarówno od strony klienta, jak i sprzedawcy. Czy oprogramowanie dla e-sklepów na GoCreate to rozwiązanie, które spełnia te warunki?

Dedykowane usługi dla e-handlu

Sklepy internetowe tworzone na GoCreate wyróżniają się autorskim oprogramowaniem dopasowywanym pod indywidualne oczekiwania klientów. Dotyczy to nie tylko wdrażanych funkcjonalności, podłączanych modułów i aplikacji zewnętrznych, ale też wyglądu graficznego, który tematycznie odpowiada profilowi sklepu. Oprócz obowiązkowych współcześnie rozwiązań technicznych jak powiadomienia e-mail o stanie zamówienia, klienci mają do dyspozycji kilkadziesiąt różnych innych udogodnień, z których najistotniejsze wydają się:

  • kompatybilność z programami rachunkowymi (łatwość w wystawianiu rachunków i faktur),
  • możliwość dodawania nieograniczonej puli towarów posegregowanych w kategorie i podkategorie, opisanych tagami,
  • opcja rozbudowanej wyszukiwarki dla klientów ułatwiającej znalezienie towaru,
  • stały monitoring dostępności produktów (stany magazynowe),
  • intuicyjny system komunikacji z klientami (formularz kontaktowy, czat na stronie sklepu),
  • integracja z systemami ratalnymi, hurtowniami, firmami kurierskimi,
  • dopasowanie sklepu do urządzeń mobilnych.

Łatwość migracji danych

Pod względem praktycznych rozwiązań e-sklep na GoCreate ma dużą przewagę nad innymi oprogramowaniami. Umożliwia bowiem szybką i bezproblemową migrację danych zarówno w formie importu, jak i eksportu danych. Nie ma przy tym znaczenia wielkość bazy produktów, liczba opisów czy zdjęć. Dzięki temu przedsiębiorca może bez większych problemów w bardzo krótkim czasie przenieść swój dotychczasowy sklep do GoCreate, nie narażając się na straty wynikające z chwilowego przerwania dostępności sklepu.

Dodatkowe narzędzia marketingowe

Aby zwiększyć sprzedaż w e-sklepie warto wykorzystywać możliwości, jakie daje marketing internetowy, w szczególności zaś pozycjonowanie. Oprogramowanie dla sklepów od GoCreate ma już wbudowane liczne funkcje ułatwiające optymalizację sklepu i dostosowanie go do działań w zakresie SEO. Są to między innymi: kod doskonale widoczny dla robotów wyszukiwarek, rozbudowany system podstron, tagów i metagów w ich opisach, sieć przyjaznych linków wewnętrznych oraz automatycznie tworzona mapa sklepu (strony) dla Google. Dzięki temu widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania, zwłaszcza przy frazach typu long tail, może się znacznie poprawić.

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.