Integracja z MySklep

mysklep.pl

Sprawdź, czym charakteryzuje się oprogramowanie dla sklepów internetowych Mysklep.pl. i jak zintegrować je z księgowością w ifirma.pl.

MySklep

Zintegruj ifirma.pl z MySklep.pl

Integracja księgowości ifirma.pl oraz darmowego programu do fakturowania ze sklepami internetowymi działającymi w oparciu o oprogramowanie Mysklep.pl jest już dostępna.

Większość przedsiębiorców prowadząc sprzedaż internetową chce skupiać się na samej sprzedaży, a nie na kwestiach technicznych związanych z tworzeniem e-sklepu. Dlatego szukają już gotowych rozwiązań w kompleksowej formie – profesjonalnych sklepów, które działają od razu po ich instalacji na serwerze. Jednym z dostawców takiego szybkiego rozwiązania jest MySklep.pl, gdzie można najpierw przetestować ten produkt i jego funkcjonalności.

Gotowy e-sklep w kilka minut

Podstawową zaletą sklepów tworzonych w MySklep.pl jest ich błyskawiczna, prosta instalacja, która nie wymaga od użytkownika żadnej specjalistycznej wiedzy. Założenie sklepu, jego konfiguracja oraz optymalizacja odbywa się w niezwykle intuicyjny sposób pozwalający nawet laikom na szybkie uruchomienie internetowej sprzedaży. Oprócz tego oprogramowanie to ma też jeszcze inne ważne cechy:

  • rozbudowaną funkcjonalność – sklepy dostosowane są do sprzedawania każdego typu towarów,
  • łatwą integrację z płatnościami online, systemem wysyłek kurierskich i pocztowych, kontrolę ze strony programów magazynowych i fakturowych
  • możliwość wgrania dodatkowych modułów np. rabatowych i promocyjnych, newsletterowych, do śledzenia wysłanych paczek itp.,
  • wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantowany aktualnymi certyfikatami,
  • responsywną grafikę, którą w prosty sposób można zmodyfikować,
  • różne wersje językowe i dostępność zakupów w różnych walutach,
  • wbudowane narzędzia do SEO.

Sklep całkiem za darmo?

Specyficznym wyróżnikiem tej oferty jest to, że oprogramowanie można pobrać… całkowicie za darmo. Bazuje ono na popularnym PrestaShop, prostym i intuicyjnym, dlatego osoby, które nie potrzebują wsparcia ze strony MySklep.pl, nie muszą dopłacać ani złotówki za podstawowe oprogramowanie. Z kolei ci, którzy nie mają czasu albo chęci na samodzielną instalację, wgrywanie modułów i konfigurację, mogą zakupić e-sklep na MySklep.pl i powierzyć specjalistom zadanie jego tworzenia oraz dostosowania do swoich wymagań.

Wybór pakietu

Mają wtedy do dyspozycji dwie opcje: pierwsza to zakup sklepu i wgranie go na własny serwer, druga to zakup sklepu wraz z hostingiem i wgranie go od razu na serwer. W przypadku drugiej opcji MySklep.pl oferuje do 50 GB przestrzeni, 5 baz danych, nielimitowany transfer, a także gwarancję, że oprogramowanie będzie przystosowane do aktualnych przepisów RODO. W opcji pierwszej parametry techniczne są zależne od wykupionego zewnętrznego hostingu. Wybierając rozwiązanie z MySklep.pl klient nie płaci żadnego abonamentu za korzystanie z oprogramowania. Ma za to możliwość wykupienia własnościowego konkretnych modułów, wtyczek i skryptów, z których faktycznie będzie korzystał w swoim sklepie.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Księgowość Internetowa Księgowość Internetowa Księgowość Internetowa

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.