Integracja z nazwa.pl

integracja z nazwa.pl

Sprawdź, czym chaakteryzuje się sklep internetowy na nazwa.pl i jak zintegrować go z uslugami księgowości online w ifirma.pl.

Nazwa.pl

Zintegruj ifirma.pl z Nazwa.pl

Zamawiając sklep internetowy w nazwa.pl, otrzymujesz profesjonalne oprogramowanie wyposażone w bogate mechanizmy integracji, analizy i raportowania.

Dzięki prostej obsłudze i dużej liczbie zaawansowanych funkcji, aplikacja będzie odpowiednia zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z e-biznesem, jak również wymagających użytkowników szukających rozbudowanej platformy sklepowej.

Zamawiając usługę sklepu internetowego, oszczędzasz swój czas i pieniądze. Usługa, dzięki licznym darmowym integracjom, ułatwia pracę i czyni ją w pełni zautomatyzowaną. Oprogramowanie aktualizowane jest na bieżąco.

Sklep na nazwa.pl – jak to działa i dlaczego warto?

Rosnąca popularność sektora e-commerce wymusiła na hostingodawcach konieczność rozbudowania swojej oferty o oprogramowanie do e-sklepów. Jednym z prekursorów tego rozwiązania była w połowie 2019 nazwa.pl, która udostępnia swoim klientom oprogramowanie PrestaShop. Co je wyróżnia prócz intuicyjnej instalacji, różnorodnych modułów i dodatków wspomagających SEO?

Specyfikacja techniczna

E-sklepy na nazwa.pl to trzy różne możliwości wyboru, które klient może dostosować do swoich potrzeb. Pojemność serwera 100, 500 lub 1000 GB, nielimitowana liczba produktów, zintegrowane płatności online, podpięte Google Analytics oraz przede wszystkim dostępność supportu 24/7 to zalety, z którymi nazwa.pl konkuruje z innymi oferentami. Każdy z pakietów operuje na gwarantowanej mocy obliczeniowej 4 vCPU, przy czym każda z usług jak poczta online, FTP czy bazy danych wykorzystują oddzielne serwery, co zwiększa ich bezawaryjność, a także na nowoczesnych procesorach z taktowaniem 5 GHz. Dodatkowo we wszystkich z nich dostępne jest aż 8 GB pamięci RAM.

PrestaShop na nazwa.pl – zalety rozwiązania

Nazwa.pl wybierając oprogramowanie do swojej usługi kierowanej dla biznesu proponuje klientom nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie e-sklepów od PrestaShop. W praktyce oznacza to przede wszystkim:

  • dostęp do prostego i intuicyjnego instalatora (dzięki niemu nawet laik bez problemu założy swój sklep),
  • możliwość wybierania w tysięcy gotowych modułów i wtyczek wspierających obsługę sklepu,
  • łatwe podpięcie systemów płatności online,
  • systematyczne kopie bezpieczeństwa,
  • tworzenie nielimitowanych kont e-mail do obsługi bezpośredniej klientów, wysyłania automatycznych powiadomień czy newsletterów,
  • ponad 5000 szablonów gotowych do edycji i dostosowania graficznego pod własne wymagania,
  • narzędzia kompatybilne z organizacją procesu logistycznego (wspomaganie wysyłania paczek, kontrola stanu magazynowego),
  • absolutne bezpieczeństwo zakupów i transakcji bezgotówkowych dzięki najnowocześniejszym systemom szyfrowania (certyfikat SSL w wersji TLS 1.3.).

Bezawaryjność i szybkość usługi

Oprogramowanie do sklepów na nazwa.pl wyróżnia się bardzo niskim współczynnikiem awaryjność. Dzięki temu zbudowane na nim sklepy działają szybko, błyskawicznie ładując poszczególne podstrony produktowe, z drugiej zaś bez ryzyka wystąpienia awarii, która mogłaby przeszkodzić w procesie sprzedażowym. Odpowiada za to szybkość łącz serwerów sięgająca 200 Gbps, nielimitowany transfer danych oraz technologia cloudhostingu, która intuicyjnie i skutecznie rozdziela obciążenie między serwerami obsługującymi sklep. Hostingodawca zapewnia również rozszerzoną i ważną ochronę przed atakami DoS i DDoS.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online Księgowość Internetowa i biuro rachunkowe online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.