Integracja z Shoper

sklep shoper

Zaawansowane funkcje i przyjazny panel Shoper doceniają wszyscy klienci – w tym użytkownicy ifirma.pl, którzy mogą zintegrować obie platformy.

Sklep Shoper

Zintegruj ifirma.pl z Shoperem

Zintegruj ifirma.pl z e-sklepem przyjaznym dla Allegro, Google i Facebooka.

Ponad 7000 sklepów internetowych wybrało oprogramowanie Shoper. Jego zaawansowane funkcje i przyjazny panel doceniają wszyscy klienci – teraz również użytkownicy ifirma.pl.

Przygotowana przez Shoper.pl integracja obejmuje jedynie wystawianie faktur.

Dla faktur proforma wystawionych w sklepie można wystawić faktury sprzedaży (po imporcie do ifirma.pl).

Szczegółowa instrukcja dotycząca integracji znajduje się na www.shoper.pl.

Proces zakładania i rozbudowy sklepu internetowego nie musi być trudny, męczący i wymagający, ani zajmować wielu tygodni. Warto sobie usprawnić pracę dzięki zastosowaniu odpowiedniego oprogramowania takiego jak Shoper, dzięki któremu postawienie e-sklepu będzie o wiele łatwiejsze. Rozwiązanie dedykowane dla małych i dużych sprzedawców świetnie sprawdzi się w każdej branży. Jakie są jego najważniejsze zalety?

Ułatwienie handlu w internecie

Shoper to oprogramowanie stawiające na pierwszym miejscu funkcjonalność i użyteczność z punktu widzenia sprzedawcy. Z tego powodu oferuje przede wszystkim prosty i nieskomplikowany interfejs do zarządzania sklepem. Dodawanie produktów, ich opisów i zdjęć oraz późniejsza edycja bazuje na standardowym edytorze rozbudowanym o możliwość tagowania towarów, łączenia ich w grupy i dodawania własnych cech takich tak waga, rozmiar, kolor itp. Oprogramowanie posiada pełne wsparcie techniczne oraz wbudowany system integracji z takimi serwisami jak Allegro, Subiekt i Ceneo. Dzięki temu Shoper znacznie ułatwia internetowy handel, ponieważ sprzedawca może operować na jednym systemie (programie) bez konieczności przełączania się co chwilę do kolejnych.

Błyskawiczne zakładanie sklepu i co jeszcze?

Dzięki intuicyjnemu instalatorowi założenie sklepu z oprogramowaniem Shoper jest szybkie, proste i wygodne. Import zewnętrznych danych umożliwia błyskawiczną implementację gotowej bazy produktów, a responsywna grafika i dopracowany kod pozwalają na bezproblemowe i bezawaryjne wyświetlanie sklepu na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Warto wspomnieć też o takich cechach oprogramowania, które odpowiadają bezpośrednio za jego kompleksowe działanie:

  • dedykowane aplikacje i moduły dodatkowe wspomagające działanie sklepu,
  • nowoczesny system e-płatności z niskimi prowizjami,
  • integracja z Facebookiem i Google Analytics,
  • możliwość skorzystania z kampanii marketingowych na partnerskich witrynach,
  • specjalne certyfikaty SSL niezbędne w e-sklepach z płatnościami,
  • opcja wykupu usługi Shoper Premium z dedykowanym opiekunem projektu (sklepu).

Dodatkowo zakładając sklep na Shoper można liczyć na 14-dniowy darmowy okres testowy.

Pakiet dostosowany do potrzeb

Oprogramowanie Shoper dopasowane jest do oczekiwań klientów oraz ich możliwości finansowych. Dlatego występuje w odrębnych pakietach cenowych, które różnią się także niektórymi parametrami. Są to między innymi liczba możliwych produktów wystawionych do jednoczesnej sprzedaży (od 10 tysięcy do nielimitowanej), wielkość dostępnego transferu danych, a także opcje dodatkowe jak integracja z Allegro, API firm kurierskich czy wysokość prowizji od każdej transakcji za pomocą Shoper Płatności.

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Polski ŁadWAŻNE

Z naszego ebooka dowiesz się wszystkiego na temat zmian w Polskim Ładzie

Pobierz ebook

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.