Weryfikacja prowadzonej dokumentacji | ifirma.pl

Weryfikacja prowadzonej dokumentacji

weryfikacja poprawności dokumentów

Sprawdzamy poprawność dokumentów Ewidencje KPiR, VAT, środki trwałe i wyposażenie Za darmo weryfikujemy sposób, w jaki wprowadzasz dokumenty do naszego systemu. Możesz skorzystać z tego 2 razy w roku. Jeśli stwierdzimy, że popełniasz błędy, przekażemy Ci stosowne uwagi. Jak to działa? Wysyłasz wniosek o weryfikację Weryfikację przeprowadzamy na Twój pisemny wniosek. Zaznacz w nim, że […]

Sprawdzamy poprawność dokumentów

Ewidencje KPiR, VAT, środki trwałe i wyposażenie

  • Za darmo weryfikujemy sposób, w jaki wprowadzasz dokumenty do naszego systemu. Możesz skorzystać z tego 2 razy w roku.
  • Jeśli stwierdzimy, że popełniasz błędy, przekażemy Ci stosowne uwagi.

Jak to działa?

Weryfikacja prowadzonej dokumentacji

Wysyłasz wniosek o weryfikację

Weryfikację przeprowadzamy na Twój pisemny wniosek. Zaznacz w nim, że zapoznałeś i zgadzasz się z postanowieniami regulaminu.

Pliki z ewidencjami KPiR, VAT, środków trwałych czy wyposażenia – jeśli takie powstały w tym okresie – a także raporty PIT-5, należy przesłać na adres: bok@ifirma.pl.

W ciągu 14 dni otrzymujesz raport

Nasz ekspert sporządzi i przekaże e-mailem raport z przeprowadzonych czynności sprawdzających.

Weryfikacja dokumentacji nie jest równoznaczna z poprawianiem ewentualnych błędów, które w niej znajdziemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.