Bezpieczeństwo i gwarancja jakości

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych jest dla nas szczególnie ważne. Mamy świadomość spoczywającej na nas odpowiedzialności.

System ochrony w ifirma.pl

Dzięki podejmowanym przez nas działaniom, nasi klienci mają pewność, że ich dokumentacja prowadzona za pośrednictwem naszego serwisu jest absolutnie bezpieczna. Nawet jeśli w wyniku kradzieży, pożaru czy zagubienia użytkownik utraci swoje papierowe dane, to wystarczy, że zaloguje się na swoim koncie w ifirma.pl i ponownie wydrukuje dokumentację.

Hasło i login

Służą one do identyfikacji użytkownika i zapewniają mu wyłączny dostęp do jego zapisów. Hasło i login wybierane są podczas rejestracji w serwisie. Hasło musi spełniać szczególne warunki bezpieczeństwa, dlatego powinno zawierać minimum 6 znaków, jedną dużą literę i co najmniej jedną cyfrę bądź znak specjalny.

Szyfrowanie danych

Transmisja danych pomiędzy serwerem ifirma.pl a komputerami klientów jest zabezpieczona 1024-bitowym certyfikatem SSL oraz szyfrowana 256-bitowym kluczem zgodnym z AES (standardem amerykańskiej kryptografii).

Kopie zapasowe

W ifirma.pl kopie zapasowe wykonywane są codziennie. Po zaszyfrowaniu danych naszych klientów, są one przechowywane w dwóch osobnych lokalizacjach. Daje to pewność zachowania danych oraz zabezpiecza je przed dostaniem się do nich osób niepowołanych.

Gwarancja jakości

ifirma.pl funkcjonuje już od kilkunastu lat. Przez ten czas rozwijaliśmy się wraz z naszymi użytkownikami, którym służyliśmy i nadal służymy wsparciem w zakładaniu i prowadzeniu firm. Wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy przy rozwijaniu serwisu, sprawia, że ifirma.pl jest narzędziem intuicyjnym oraz przyjaznym dla użytkowników. Dbamy również o to, aby działanie naszego serwisu było zawsze zgodne z aktualnymi regulacjami prawnymi. Te wszystkie czynniki sprawiają, że świadczone przez nas usługi odznaczają się wysoką jakością, a nasi klienci mogą spokojnie skupić się na pozaksięgowej stronie swojej działalności gospodarczej.

Technologia

Tworząc usługę księgowości internetowej ifirma.pl, korzystamy z renomowanych systemów, takich firm jak Apple, Oracle czy Hewlett-Packard. Oprócz sprzętu i systemów wspomnianych wyżej firm używamy również oprogramowania i technologii Open Source: Java, mongoDB i Scala.

  • Hewlett-Packard – HP jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii, które prowadzi działalność w ponad 170 krajach. Oferta HP obejmuje infrastrukturę informatyczną, urządzenia kieszonkowe oraz superkomputery o dużej mocy obliczeniowej.
  • Oracle – Oracle dostarcza kompletnych, otwartych i zintegrowanych systemów oprogramowania biznesowego i sprzętu na świecie dla ponad 370 tys. klientów, reprezentujących różne branże oraz wielkość przedsiębiorstw w ponad 145 krajach na świecie.
  • Apple – Apple jest twórcą komputerów Mac, systemu operacyjnego OS X oraz oprogramowania do zastosowań profesjonalnych. Koncern z siedzibą w Cupertino to również pionier multimediów cyfrowych i producent urządzeń iPhone oraz iPad.

Księgowość online

Kompletne narzędzie do zarządzania dokumentacją firmy

Kontroluj swoje finanse, organizuj projekty, analizuj wyniki

Księgowość internetowa, biuro rachunkowe online

Prowadź biznes bezpiecznie, wygodnie i oszczędnie

ifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2x
ifirma.pl program do księgowania - iko6
ifirma.pl program do księgowania - iko4
ifirma.pl program do księgowania - icons1
ifirma.pl program do księgowania - kreska pomaranczowa
ifirma.pl program do księgowania - kreska pomaranczowa
ifirma.pl program do księgowania - kreska pomaranczowa
ifirma.pl program do księgowania - kreska pomaranczowa
ifirma.pl program do księgowania - kreska pomaranczowa
ifirma.pl program do księgowania - kreska niebieska
ifirma.pl program do księgowania - kreska niebieska
ifirma.pl program do księgowania - kreska niebieska
ifirma.pl program do księgowania - kreska niebieska
ifirma.pl program do księgowania - kreska niebieska
ifirma.pl program do księgowania - e sklep

ifirma.pl program do księgowania - icon1

Dołącz do nas

Po rejestracji możesz dowolnie zmieniać pakiety lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

regulamin

Zapoznaj się z cennikiem i zobacz wersję demo.
Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

numer telefonu 801 006 008 numer telefonu 71 769 55 15

ROZPOCZNIJ CZAT