Bezpieczeństwo i gwarancja jakości

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych jest dla nas szczególnie ważne.
Mamy świadomość spoczywającej na nas odpowiedzialności.

System ochrony w ifirma.pl

Dzięki podejmowanym przez nas działaniom, nasi klienci mają pewność, że ich dokumentacja prowadzona za pośrednictwem naszego serwisu jest absolutnie bezpieczna. Nawet jeśli w wyniku kradzieży, pożaru czy zagubienia użytkownik utraci swoje papierowe dane, to wystarczy, że zaloguje się na swoim koncie w ifirma.pl i ponownie wydrukuje dokumentację.

Hasło i login

Służą one do identyfikacji użytkownika i zapewniają mu wyłączny dostęp do jego zapisów. Hasło i login wybierane są podczas rejestracji w serwisie. Hasło musi spełniać szczególne warunki bezpieczeństwa, dlatego powinno zawierać minimum: 6 znaków, jedną dużą literę, jedną małą literę i co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny.

Szyfrowanie danych

Transmisja danych pomiędzy serwerem ifirma.pl a komputerami klientów jest zabezpieczona 1024-bitowym certyfikatem SSL oraz szyfrowana 256-bitowym kluczem zgodnym z AES (standardem amerykańskiej kryptografii).

Kopie zapasowe

Kopie zapasowe. Są wykonywane codziennie i przechowywane są w bezpiecznej lokalizacji. Wyklucza to ryzyko utraty danych oraz ryzyko dostępu do nich przez osoby niepowołane.

Gwarancja jakości

ifirma.pl funkcjonuje już od kilkunastu lat. Przez ten czas rozwijaliśmy się wraz z naszymi użytkownikami, którym służyliśmy i nadal służymy wsparciem w zakładaniu i prowadzeniu firm. Wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyliśmy przy rozwijaniu serwisu, sprawia, że ifirma.pl jest narzędziem intuicyjnym oraz przyjaznym dla użytkowników. Dbamy również o to, aby działanie naszego serwisu było zawsze zgodne z aktualnymi regulacjami prawnymi. Te wszystkie czynniki sprawiają, że świadczone przez nas usługi odznaczają się wysoką jakością, a nasi klienci mogą spokojnie skupić się na pozaksięgowej stronie swojej działalności gospodarczej.

Technologia

Tworząc usługę księgowości internetowej ifirma.pl, korzystamy z renomowanych systemów, takich firm jak Apple, Oracle czy Hewlett-Packard. Oprócz sprzętu i systemów wspomnianych wyżej firm używamy również oprogramowania i technologii Open Source: Java, mongoDB i Scala.

  • Hewlett-Packard – HP jest przedsiębiorstwem z branży zaawansowanych technologii, które prowadzi działalność w ponad 170 krajach. Oferta HP obejmuje infrastrukturę informatyczną, urządzenia kieszonkowe oraz superkomputery o dużej mocy obliczeniowej.
  • Oracle – Oracle dostarcza kompletnych, otwartych i zintegrowanych systemów oprogramowania biznesowego i sprzętu na świecie dla ponad 370 tys. klientów, reprezentujących różne branże oraz wielkość przedsiębiorstw w ponad 145 krajach na świecie.
  • Apple – Apple jest twórcą komputerów Mac, systemu operacyjnego OS X oraz oprogramowania do zastosowań profesjonalnych. Koncern z siedzibą w Cupertino to również pionier multimediów cyfrowych i producent urządzeń iPhone oraz iPad.

Księgowość online

Kompletne narzędzie do zarządzania dokumentacją firmy

Kontroluj swoje finanse, organizuj projekty, analizuj wyniki.Księgowość internetowa, biuro rachunkowe online. Prowadź biznes bezpiecznie, wygodnie i oszczędnie

tablet-biuro@2x Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości
Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości

Dołącz do nas

Po rejestracji możesz wybrać dowolny pakiet lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

regulamin

Zapoznaj się z cennikiem i zobacz wersję demo.
Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości 801 006 008 Bezpieczeństwo i gwarancja i jakości 71 769 55 15

ROZPOCZNIJ CZAT