Kalendarz przedsiębiorcy + planer kwiecień 2021

planer kwiecień 2021

Pobierz za darmo i wydrukuj nasz planer na kwiecień 2021 – z najważniejszymi datami, o których powinien pamiętać każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą. Jeszcze więcej przydatnych informacji znajdziesz poniżej, w kalendarzu przedsiębiorcy.

Przedsiębiorcy każdego miesiąca muszą pamiętać o wielu ważnych rzeczach – wysyłka deklaracji, zapłata podatków, składanie oświadczeń, zmiany przepisów… Aby ułatwić to zadanie naszym klientom, jak co miesiąc przygotowaliśmy ściągę – kalendarz przedsiębiorcy. Dla fanów planowania z kartką i ołówkiem w ręce mamy też planer na kwiecień 2021 do pobrania, zawierający najważniejsze dla przedsiębiorców daty i miejsce na prywatne notatki.

Darmowy planer na kwiecień 2021 dla przedsiębiorców

planer kwiecień 2021

Nasz planer miesięczny pdf dostępny jest za darmo. Pobierz go, wydrukuj w czerni lub kolorze i uzupełnij najważniejszymi datami związanymi z Twoją firmą albo prywatnymi terminami.

 

Jeśli wydrukujesz go w mniejszym formacie, możesz wkleić go do notesu, a format A4 lub A3 będzie idealny, by powiesić go nad biurkiem albo na lodówce. Mając go zawsze pod ręką lub w zasięgu wzroku nigdy nie przegapisz żadnego ważnego terminu!

Kalendarz przedsiębiorcy kwiecień 2021

Najważniejsze daty kwietnia z punktu widzenia przedsiębiorcy:

Do kiedy? Nazwa zobowiązania
12 kwietnia 2021 Przedsiębiorca indywidualny: Wysłanie deklaracji oraz opłata składek ZUS wynikających z: ZUS DRA *
15 kwietnia Przedsiębiorca zatrudniający pracowników – wpłata składek oraz wysłanie do ZUSu kompletu deklaracji za każdego z ubezpieczonych.
20 kwietnia Zapłata podatku PIT oraz ryczałtu za marzec (PIT-5, PIT-5L, PIT-28)
20 kwietnia Zapłata podatku za pracownika za marzec (PIT-4, PIT-8)
26 kwietnia 2021 Złożenie oraz zapłata podatku wynikającego z:
  • JPK V7M
  • JPK V7K – część ewidencyjna za marzec oraz część deklaracyjna za I kwartał,
  • VAT 8 – – jeśli nabywamy towary w ramach WNT oraz dokonujemy importu usług (nawet jeśli w marcu nie było tych transakcji)
  • VAT 9M – tylko, jeśli w marcu miała miejsce transakcja unijna
26 kwietnia 2021 Złożenie informacji podsumowującej VAT UE (tylko, jeśli w marcu miała miejsce transakcja wspólnotowa)
30 kwietnia 2021 Złożenie oraz zapłata podatku, jeśli wyjdzie do zapłaty z deklaracji rocznej za 2020 rok:
  • PIT-36,
  • PIT-36L,
  • PIT-37,
  • PIT-38,
  • PIT-39
  • DSF-1
Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość