Rzetelne biuro rachunkowe

Dedykowana księgowa dla Twojej firmy

ZLEĆ SWOJĄ KSIĘGOWOŚĆ
Pomagamy w przeniesieniu dokumentów.

Przydzielamy Ci księgową

Dedykowana księgowa zajmie się obsługą dokumentacji Twojej firmy. Bierzemy na siebie wszelkie obowiązki związane z prowadzeniem księgowości. Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe

Dostarczasz dokumenty

Wygodnie – drogą elektroniczną poprzez aplikację ifirma, robiąc zdjęcie dokumentu, lub tradycyjnie kurierem/pocztą. Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe

Gotowe rozliczenie i zero zmartwień

Rozliczenie miesiąca i deklaracje wysyłamy online, zawsze na czas. Odpowiedzialność jest po naszej stronie. Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe

NIE PRZEPŁACAJ

99

miesięcznie

DOŁĄCZ DO NAS

sprawdź ile zaoszczędzisz

sprawdź cennik

Główne zalety

Biuro rachunkowe – sprawdź nasze mocne strony:

Prowadzimy dokumentację Twojej firmy, ale masz nad wszystkim kontrolę. Internetowe biuro rachunkowe to idealne rozwiązanie dla firm prowadzących zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, jak i tych działających w ramach spółki osobowej (cywilnej, partnerskiej). Oprócz obsługi Twojej dokumentacji przez księgową, usługa pozwala korzystać z wielu innych dostępnych w serwisie funkcji i praktycznych integracji. Ty dostarczasz dokumenty, my przygotowujemy rozliczenie miesiąca, a deklaracje wysyłamy online. Taki zakres usług może tylko zapewnić nasze biuro rachunkowe online.
Baza towarów i kontrahentów pozwala sprawnie zarządzać towarami, usługami oraz kontrahentami. Całość połączona jest z wyszukiwarką oraz mechanizmem zarządzania danymi. Aplikacja ifirma.pl przechowuje wszystkie wprowadzone do niej dane. Zawarte umowy, wystawione faktury/rachunki, listy pracowników, wysłane deklaracje – dostęp do tych danych masz ze swojego konta w serwisie. Przechowuj ewidencje wszystkich kontrahentów, towarów i usług oraz środków trwałych i pojazdów w jednym miejscu. Dodaj do tego łatwe wyszukiwanie i edycję. Poza tym korzystaj z opcji, jakie daje moduł CRM, gdzie tworzysz zadania, przypisujesz im statusy, dodajesz projekty, zarządzasz dokumentami, a nawet tworzysz profesjonalne oferty biznesowe.
Wykresy, analizy i raporty sprzedaży w prosty sposób obrazują, jak wiedzie się Twojej firmie. Dzięki nim łatwiej zapanujesz nad kosztami, które ponosisz. W module CRM zweryfikujesz przychody i wydatki, wygenerujesz zestawienia i raporty – m.in. strukturę wydatków czy wykresy przedstawiające najlepszych odbiorców i dostawców.
Biuro rachunkowe

e-faktury i cyfrowe archiwum objęte patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Biuro rachunkowe

Jesteśmy partnerem Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej.

Biuro rachunkowe

Jesteśmy notowani na Rynku Głównym Giełdy Papierów Wartościowych.

Biuro rachunkowe

Od 2018 r. należymy do Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

Używaj ifirma.pl, gdziekolwiek jesteś.
Wystarczy telefon lub tablet i dostęp do sieci.
Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach: Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe

W naszym biurze rachunkowym online, dostępnych jest także wiele przydatnych integracji dla użytkowników. Bez problemu skonfigurujesz serwis z urządzeniem fiskalnym czy też eksportujesz wybrane przelewy do pliku, a następnie prześlesz do banku – w ten sposób jednym kodem zatwierdzasz wszystkie płatności. Bezpośrednio z serwisu masz również dostęp do danych Głównego Urzędu Statystycznego, więc nie musisz ich wprowadzać samodzielnie.

Korzystasz z wygodnych integracji z Allegro i najpopularniejszymi platformami e-commerce. Twój sklep wysyła do ifirma.pl dane o sprzedanych produktach, automatycznie wystawione e-faktury trafiają do klientów.

Biuro rachunkowe Biuro rachunkoweBiuro rachunkoweBiuro rachunkowe

Jeśli na liście nie ma integracji z Twoją platformą sklepową, skorzystaj z naszego interfejsu dla programistów (API), który daje zewnętrznym systemom dostęp do funkcji fakturowania.

Przypomni Ci o terminach niezbędnych płatności oraz zadaniach związanych z prowadzeniem działalności. Biuro rachunkowe pozwala zintegrować swój kalendarz z Google Calendar lub iCal.

Obecność na rynku od 2001 r. i zdobyte przez ten czas doświadczenie jest gwarantem poprawności i rzetelności prowadzonej przez nas dokumentacji. Posiadamy ubezpieczenie OC. Dane przekazywane w systemie szyfrowane są za pomocą 128-bitowego klucza SSL, a wszystkie Twoje faktury posiadają cyfrowe zabepieczenie SHA1 RSA. Kopie zapasowe są przez nas wykonywane codziennie, a dane po zaszyfrowaniu są przechowywane w dwóch lokalizacjach. Stawiamy również na technologie – korzystamy z systemów Apple czy Oracle, a także z oprogramowania Open Source: Java, mongoDB i Scala.

Biuro rachunkowe online poznaj wszystkie funkcje:

PEŁNA LISTA FUNKCJI

Biuro rachunkowe online:

 
Dla jakich firm biuro rachunkowe online to dobre rozwiązanie?

Biuro rachunkowe ifirma sprawdzi się zarówno jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą jak również działasz w ramach spółki osobowej (spółka cywilna bądź partnerska).

Czy korzystając z biura rachunkowego online mogę liczyć na pomoc?

Tak – nasi klienci posiadają wsparcie dedykowanej księgowej.

Czy biuro rachunkowe online posiada możliwość integracji?

Tak! Korzystając z biura rachunkowego posiadasz możliwość integracji z między innymi z Twoim systemem fiskalnym jak również z Allegro i najpopularniejszymi platformami e-commerce.

Ta aplikacja
jest dla Ciebie, jeśli

Biuro rachunkowe
  • jesteś samozatrudniony/a (jednoosobowa działalność),
  • działasz w ramach spółki osobowej (cywilna, partnerska),
  • współpracujesz z podmiotami w UE – płatnik VAT-UE,
  • jesteś płatnikiem VAT lub jesteś zwolniony z VAT,
  • zatrudniasz pracowników,
  • prowadzisz sprzedaż online,
  • finansujesz założenie działalności z dotacji z Urzędu Pracy.

Odpowiedzialna i rzetelna księgowość

Obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji bierzemy na siebie, gwarantując jednocześnie ich poprawność i zgodność z prawem . Posiadamy ubezpieczenie OC i zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam danych.

Katarzyna Krzemińska

Zastępca kierownika Biura Rachunkowego

Biuro rachunkowe Biuro rachunkowe

Dołącz do nas

Po rejestracji możesz wybrać dowolny pakiet lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

regulamin

Zapoznaj się z cennikiem i zobacz wersję demo.
Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

Biuro rachunkowe 801 006 008 Biuro rachunkowe 71 769 55 81 ROZPOCZNIJ CHAT