Darmowe materiały. 71 tekstur drewna do pobrania za darmo

Tekstury drewna są jednymi z najbardziej popularnych tekstur wśród użytkowników internetu. Dobre, wysokiej rozdzielczości tekstury to skarb w przyborniku każdego grafika freelancera. Praca nad dopracowanym i przykuwającym oczy projektem często wymaga szperania między dziesiątkami jak nie setkami stron by pobrać to idealne tło. Warto więc je mieć zawsze na dysku pod ręką, bo kto wie kiedy będziemy je potrzebowali.

71 tekstur drewna do pobrania za darmo

W dzisiejszym wpisie zebraliśmy ponad 70 darmowych pięknych tekstur drewna w wysokiej jakości, które będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy jako tło do www, plakatów, ulotek, wizytówek czy prezentacji multimedialnych.

Niektóre z tych tekstur mają ograniczone prawa. To znaczy, że nie są dopuszczone do użytku komercyjnego. Zanim ich użyjecie, sprawdźcie ich licencję.

1. Malowane Drewno

ifirma.pl program do księgowania - teksturadrewna1

Paczka 4 zdjęć tekstur pomalowanego drewna w rozdzielczości 3504 na 2556 pikseli. Dzięki temu, że drewno pokryte jest zimną niebieską farbą idealnie nadaje się do bardziej ponurych projektów.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

 

2. Stare Drewno

ifirma.pl program do księgowania - teksturadrewna2

Darmowy zestaw zdjęć tekstur starego drewna. Paczka zawiera 4 zdjęcia wysokiej jakości, tekstury nadają się idealnie jako tła do prezentacji logo, zdjęć lub innych produktów, zwłaszcza w stylu retro.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

 

3. Tekstura Drewna HQ

ifirma.pl program do księgowania - teksturadrewna3

Bardzo wysokiej rozdzielczości 5536 na 8000 pikseli. Ze względu na swoją dużą rozdzielczość daje wam dużą swobodę do wykorzystania jej w swoich projektach.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

 

4. Jasna Tekstura Drewna

ifirma.pl program do księgowania - teksturadrewna4

Tekstura jasnego drewna w rozdzielczości 6456 na 4380 pikseli.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

 

5. Paczka 20 Tekstur Drewna

ifirma.pl program do księgowania - teksturadrewna5

Paczka 20 tekstur drewna w różnych odcieniach i fakturach. Tekstury idealnie nadają się jako tło do mniejszych projektów takich jak wizytówki.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

 

6. Paczka 10 Tekstur Różnego Drewna

ifirma.pl program do księgowania - teksturadrewna6

Paczka 10 tekstur różnego typu jasnego drewna. Ze względu na swój jasny i ciepły kolor idealnie pasują do bardziej wesołych projektów graficznych.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

 

7. Paczka 6 Tekstur Starego Drewna

ifirma.pl program do księgowania - teksturadrewna7

Paczka 6 tekstur różnego typu drewna w formacie JPG. Ze względu na swój stary styl, tekstury będą idealnie pasowały do projektów w stylu retro.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

 

8. Paczka 20 Tekstur Drewna

ifirma.pl program do księgowania - teksturadrewna8

Jak pisze autor – ta darmówka zawiera 20 różnego rodzaju fotografie tekstur drewna w formacie JPG, w rozdzielczości od 1440×860 do 4537×2609 pikseli.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

 

9. Paczka 5 Tekstur Drewna

ifirma.pl program do księgowania - teksturadrewna9

Zdjęcia są do wykorzystania do osobistych projektów i prezentacji. Zbiór zawiera 5 zdjęć które zostały spakowane w plik ZIP który można pobrać po polubieniu strony na sieci społecznościowej.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

 

Bartek Miszkiel

Zostaw
komentarz

Nasi eksperci również chętnie
uczestniczą w dyskusji i odpowiadają
na Wasze komentarze.

ifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2xDzielimy się wiedzą nie tylko na bloguifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2x

30 porad księgowych

POBIERZ E-BOOK