Własna firma programisty – darmowy e-book

własna firma programisty

Jesteś programistą i planujesz przejść na własną działalność? Całą wiedzę potrzebną Ci na start zebraliśmy w bezpłatnym e-booku. Pobierz, przeczytaj i ruszaj na podbój świata ze swoją firmą!

_

Jesteś programistą i planujesz przejść na własną działalność? Całą wiedzę potrzebną Ci na start zebraliśmy w bezpłatnym e-booku: Własna firma programisty.

Jak wynika z badań, co trzeci programista ma własną firmę i podejmuje współpracę na zasadzie B2B. Taka forma zatrudnienia wiąże się ze statystycznie najwyższymi zarobkami.

Wykonywanie w Polsce usług w dziedzinie informatycznej nie wymaga zezwoleń ani koncesji. Oferowane usługi mogą mieć różny zakres – od napraw komputerów po budowanie stron internetowych czy administrowanie systemami.

W naszym ebooku przeczytasz o decyzjach, które musisz podjąć przed założeniem własnej firmy jako programista. Dowiesz się, jak wyglądają kolejne formalności. Będziesz miał okazję zapoznać się z tematem kosztów w prowadzeniu działalności gospodarczej. Postaramy się również wytłumaczyć, na czym polega księgowość w małej firmie oraz z jakich dostępnych na rynku opcji możesz skorzystać, aby maksymalnie ją sobie ułatwić.

WŁASNA FIRMA PROGRAMISTY

POBIERZ E-BOOK

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość