Powrót

Serwis pitroczny.pl działa na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego

Nieubłaganie wielkimi krokami zbliża się okres rozliczeń podatkowych za rok 2008. Tylko do końca kwietnia podatnicy mają czas na złożenie swojego PIT-a rocznego do właściwego Urzędu Skarbowego. Jednak to co może być często przykrym obowiązkiem dla płatników podatków, cieszy wszelkiego rodzaju Organizacje Pożytku Publicznego, które mogą liczyć na przekazanie im 1% podatku.

Zapisz się do naszego newslettera i raz w tygodniu otrzymuj nową wiedzę z zakresu księgowości, biznesu i technologii. Tylko wartościowe informacje.

Nieubłaganie wielkimi krokami zbliża się okres rozliczeń podatkowych za rok 2008. Tylko do końca kwietnia podatnicy mają czas na złożenie swojego PIT-a rocznego do właściwego Urzędu Skarbowego. Jednak to co może być często przykrym obowiązkiem dla płatników podatków, cieszy wszelkiego rodzaju Organizacje Pożytku Publicznego, które mogą liczyć na przekazanie im 1% podatku należnego za poprzedni rok. Serwis pitroczny.pl przygotował dla nich ofertę specjalną. Dzięki inicjatywie serwisu pitroczny.pl, wszystkie Organizacje Pożytku Publicznego mogą znacząco zwiększyć wpływy pochodzące od podatników, którzy mają prawo przekazania im 1 proc. swojego podatku dochodowego za rok ubiegły. To nic nie kosztuje! Wystarczy jedynie wejść na stronę pitroczny.pl i wpisać numer KRS danej OPP do znajdującego się tam okienka, a następnie nacisnąć przycisk „wygeneruj”. W wyniku tego zostaje wygenerowany link, który należy umieścić na stronie głównej organizacji lub stronach zaprzyjaźnionych. Osoba, która na niego kliknie zostanie przeniesiona na stronę pitroczny.pl, gdzie po rejestracji w serwisie, zupełnie za darmo, będzie mogła rozliczyć się ze swojego PIT-a rocznego. W jej deklarację podatkową zostanie automatycznie wpisany nr KRS oraz nazwa Organizacji Pożytku Publicznego, na której rzecz dana osoba przekaże 1 proc. własnego podatku za poprzedni rok. W taki oto sposób serwis pitroczny.pl łączy interesy zarówno podatników, którzy mogą bezpłatnie i prosto rozliczyć się z podatków, oraz Organizacji Pożytku Publicznego, które mają możliwość pozyskania znacznych kwot na swoją statutową działalność. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego przedsięwzięcia na serwisie pitroczny.pl

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Jeden komentarz

  1. Dyrektor sc

    Chwalebna inicjatywa 🙂 Nic tylko popiera i korzystać z serwisu!

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Twój znajomy zakłada firmę Blog banner
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Ikona - wygodnie

Nowoczesna

Ikona - rzetelnie

Rzetelna

Ikona - księgowość

Księgowość