Serwis pitroczny.pl działa na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego

Nieubłaganie wielkimi krokami zbliża się okres rozliczeń podatkowych za rok 2008. Tylko do końca kwietnia podatnicy mają czas na złożenie swojego PIT-a rocznego do właściwego Urzędu Skarbowego. Jednak to co może być często przykrym obowiązkiem dla płatników podatków, cieszy wszelkiego rodzaju Organizacje Pożytku Publicznego, które mogą liczyć na przekazanie im 1% podatku należnego za poprzedni rok. Serwis pitroczny.pl przygotował dla nich ofertę specjalną.

Dzięki inicjatywie serwisu pitroczny.pl, wszystkie Organizacje Pożytku Publicznego mogą znacząco zwiększyć wpływy pochodzące od podatników, którzy mają prawo przekazania im 1 proc. swojego podatku dochodowego za rok ubiegły. To nic nie kosztuje! Wystarczy jedynie wejść na stronę pitroczny.pl i wpisać numer KRS danej OPP do znajdującego się tam okienka, a następnie nacisnąć przycisk „wygeneruj”. W wyniku tego zostaje wygenerowany link, który należy umieścić na stronie głównej organizacji lub stronach zaprzyjaźnionych.

Osoba, która na niego kliknie zostanie przeniesiona na stronę pitroczny.pl, gdzie po rejestracji w serwisie, zupełnie za darmo, będzie mogła rozliczyć się ze swojego PIT-a rocznego. W jej deklarację podatkową zostanie automatycznie wpisany nr KRS oraz nazwa Organizacji Pożytku Publicznego, na której rzecz dana osoba przekaże 1 proc. własnego podatku za poprzedni rok. W taki oto sposób serwis pitroczny.pl łączy interesy zarówno podatników, którzy mogą bezpłatnie i prosto rozliczyć się z podatków, oraz Organizacji Pożytku Publicznego, które mają możliwość pozyskania znacznych kwot na swoją statutową działalność.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego przedsięwzięcia na serwisie pitroczny.pl

Zostaw
komentarz

Nasi eksperci również chętnie
uczestniczą w dyskusji i odpowiadają
na Wasze komentarze.

ifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2xDzielimy się wiedzą nie tylko na bloguifirma.pl program do księgowania - tablet biuro@2x

30 porad księgowych

POBIERZ E-BOOK