Podręcznik e-commerce
120 stron wiedzy o sprzedaży online

Tematy poruszone w tym e-booku:

  • charakterystyka i trendy e-commerce,
  • najważniejsze kwestie związane z rozpoczęciem własnej działalności w Internecie,
  • jakie są formy sprzedaży przez Internet,
  • w jaki sposób sprzedawać przez marketplace (przykłady),
  • jak prowadzić sklep internetowy przy użyciu platform SaaS (przykłady),
  • jak zarządzać sklepem online przy użyciu platform open-source (przykłady).

Sprzedaż internetowa zyskuje cały czas na znaczeniu. Rozwój e-commerce znacząco przyśpieszyła pandemia koronawirusa, która odmieniła przyzwyczajenia ludności na całym świecie. Rozpoczęcie swojej działalności w e-biznesie jest ciągle opłacalnym posunięciem. Koniecznie zapoznaj się z naszym e-bookiem, aby poznać zagadnienia związane ze sprzedażą w Internecie.

Załóż darmowe konto w serwisie ifirma.pl i pobierz nowego e-booka

regulamin
Zarejestruj się i pobierz

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.