Polski Ład
Najważniejsze informacje dla przedsiębiorców

Z dniem 1 stycznia 2022 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy w ramach ustawy Polski Ład. W odpowiedzi na pytania nurtujące naszych klientów powstał właśnie ten ebook, który w jedynym miejscu zbiera i omawia kluczowe zagadnienia. Polski Ład wprowadza dużo zmian – dotkną one wielu obszarów gospodarki. Koniecznie sprawdź, które z nich będą miały wpływ na Ciebie i twoją firmę!

Tematy poruszone w tym e-booku:

  • z jakich ulg będziesz mógł skorzystać w Polskim Ładzie,
  • co zmieni się w kwestii składek zdrowotnych,
  • ile wyniesie kwota wolna od podatku i jak wpłynie to na Twoje zarobki,
  • jak nie stracić na Polskim Ładzie i kto może na nim zyskać,
  • omówienie pozostałych zmian wprowadzanych w ramach Polskiego Ładu.

Załóż darmowe konto w serwisie ifirma.pl i pobierz nowego e-booka

regulamin
Zarejestruj się i pobierz
.

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.