Druki rachunków firmowych

 

Sprawdź darmowy program, w którym znajdziesz wszystkie druki do Twoich rachunków.

Zobacz, jak możesz ułatwić sobie codzienną pracę.

Główne funkcje i zalety

 • Zdefiniuj własne szablony rachunków.
 • Prowadź bazę kontrahentów, towarów i usług, która przyspieszy wypełnianie rachunku.
 • Wysyłaj rachunki drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną.

Oszczędność i bezpieczeństwo

Wystawiaj wszystkie rodzaje rachunków – bez limitów. Zabezpieczymy je cyfrowo, a kopie zapasowe wykonujemy w trybie ciągłym.

Prostota i wygoda

Stwórz własne szablony i numeracje rachunków. Wysyłaj je do kontrahentów online – w formie e-rachunku lub zleć nam ich wydruk i wysyłkę pocztą.

Archiwum e-faktur

Przechowuj swoje rachunki w certyfikowanym e-archiwum. Zredukujesz ilość papierowej dokumentacji zachowując do niej stały dostęp.

Jak to działa?

 • Zakładasz konto
  Wybierając usługę darmowych faktur i rachunków możesz liczyć na jasne zasady: brak opłat i zero zobowiązań.
 • Wystawiasz rachunki
  Sam decydujesz z jakiego urządzenia korzystasz – u nas wystatawisz rachunki online ze smartfona lub tabletu. Gotowe dokumenty wysyłasz do kontrahentów wprost z aplikacji.
 • Zarządzasz kontrahentami, towarami i sprzedażą
  Zestaw wygodnych narzędzi porządkuje Twoje bazy kontrahentów oraz towarów i usług.
 • Zlecasz nam wysyłkę swoich dokumentów
  System umożliwia wysyłanie rachunków do kontrahenta mailem lub tradycyjną pocztą. Wydrukujemy i wyślemy je za Ciebie!

Praktyczne integracje

 • Gotowy do pracy z e-sklepami – korzystasz z wygodnych integracji z Allegro i najpopularniejszymi platformami e-commerce. Twój sklep wysyła do ifirma dane o sprzedanych produktach, automatycznie wystawione e-rachunki trafiają do klientów.
 • API – jeśli na liście nie ma integracji z Twoją platformą sklepową, skorzystaj z naszego interfejsu dla programistów (API), który daje zewnętrznym systemom dostęp do funkcji wystawiania rachunków.
 • Zarządzanie projektami online – dzięki naszemu darmowemu CRM planujesz i realizujesz kolejne etapy swoich projektów – na bieżąco je monitorując i wprowadzając konieczne zmiany.

Za co jeszcze plusujemy?

Zgodność z ustawą
Rachunki wystawiane za pośrednictwem ifirma.pl są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a oprogramowanie jest przez nas na bieżąco aktualizowane.

Bezpieczeństwo Twoich dokumentów
Dane przekazywane w systemie szyfrowane są za pomocą 128-bitowego klucza SSL, a wszystkie Twoje faktury posiadają cyfrowe zabezpieczenie SHA1 RSA.

Zweryfikowany przez Ministerstwo Gospodarki
System Elektronicznej Wymiany Danych (EDI) wykorzystywany przez program do faktur i rachunków został wyróżniony Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki.

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

księgowość biuro rachunkowe online księgowość biuro rachunkowe online
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.