Powrót

Zalety pakietu Faktura+

Zastanawiasz się, czy warto wybrać pakiet Faktura+ w ifirma.pl? Mamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do naszej oferty. Sprawdź zalety rozszerzonej wersji programu do faktur ifirma.pl.

Zapisz się do naszego newslettera i raz w tygodniu otrzymuj nową wiedzę z zakresu księgowości, biznesu i technologii. Tylko wartościowe informacje.

Pakiet Faktura+ – płacisz 150 zł/rok – fakturujesz bez ograniczeń

 

Wiesz już, że nasz program do faktur to rozwiązanie dla Ciebie. Jednak zastanawiasz się, czy warto wybrać pakiet Faktura+?

Mamy kilka argumentów, które mogą przekonać Cię do naszej oferty.

Aktywuj pakiet Faktura+

Obsługa JPK_FAKTURA

ZERO limitów – wystawiasz faktury bez ograniczeń

  • Faktura+ znosi limit 3 darmowych faktur w miesiącu. Teraz wystawisz tyle dokumentów, ile potrzebujesz.

Brak stopki ifirma.pl na dokumentach

  • Domyślnie na wydrukach faktur znajduje się stopka „Druk ifirma.pl”. W Faktura+ możesz ją wyłączyć.

Integracje z e-commerce i Allegro

    Faktury z takich systemów księgujemy automatycznie, co przyspiesza obsługę ifirma.pl i oszczędza Twój czas. Dowiedz się więcej.

Ponadto Faktura+ daje dostęp do:

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Twój znajomy zakłada firmę Blog banner
Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe Biuro Rachunkowe

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.