efektywna rekrutacja e-book

Bezpłatny e-book

Efektywna rekrutacja

Zaoszczędź czas i budżet potrzebne na przeprowadzanie nieskutecznych procesów rekrutacyjnych i wykonywanie monotonnych zadań. Przeznacz zasoby na działania, które rozwiną Ciebie i całą firmę.

Pobierz darmowego e-booka i dowiedz się:

  • Jak znaleźć i rekrutować odpowiednich kandydatów?
  • Jak optymalizować koszty rekrutacji?
  • Jak wykorzystać dostępne narzędzia do automatyzacji pracy?

Podaj adres
na który mamy wysłać e-booka

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.