Faktury w ifirma.pl

Wszystkie rodzaje faktur pod ręką

Moduł faktury daje możliwość wystawiania wszystkich rodzajów faktur związanych z prowadzoną przez Ciebie działalnością.

Ekran główny

Możesz wybrać na nim fakturę, która chcesz wystawić (sprawdź rodzaje faktur w ifirma.pl i dowiedz się jak je wystawiać), możesz też przeglądać dokumenty wystawione wcześniej.

Konfiguruj

Opcja konfiguracji pozwala na dostosowanie przycisków wyboru faktur do Twoich potrzeb. Możesz ustawić skrót do tych faktur, które wystawiasz najczęściej. Resztę dokumentów znajdziesz w pozycji „Pozostałe rodzaje faktur”.

Wyszukiwanie

Ta opcja ułatwi wyszukanie wystawionych wcześniej dokumentów. Możesz filtrować dokumenty korzystając z różnych opcji: „Przychód”, „Seria numeracji”, „Użytkownik”, „Kontrahent”, a także określając zakres dat.

Dokumenty wysłane

Znajdziesz tu wszystkie dokumenty, które zostały wysłane przez nas pocztą (na Twoje zlecenie), możesz filtrować je ze względu na zakres dat.

Allegro

Dzięki integracji konta w ifirma.pl z platformą Allegro szybko i sprawnie wystawisz faktury za sprzedane towary – dane o złożonym zamówieniu zostaną pobrane automatycznie.

Towary i usługi

Zdefiniuj listę standardowych towarów i usług, podziel je na faktury krajowe liczone od netto, brutto oraz faktury eksportowe.

Księgowość online

Kompletne narzędzie do zarządzania dokumentacją firmy

Kontroluj swoje finanse, organizuj projekty, analizuj wyniki.Księgowość internetowa, biuro rachunkowe online. Prowadź biznes bezpiecznie, wygodnie i oszczędnie

tablet-biuro@2x Faktury Faktury Faktury
Faktury Faktury Faktury Faktury Faktury Faktury Faktury Faktury Faktury Faktury

Dołącz do nas

Po rejestracji możesz wybrać dowolny pakiet lub zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

regulamin

Zapoznaj się z cennikiem i zobacz wersję demo.
Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

Faktury 801 006 008 Faktury 71 769 55 15

ROZPOCZNIJ CZAT