Powrót

Regulamin konkursu Akademia e-Biznesu iStore

Zasady konkursu „Akademia e-Biznesu iStore” na profilu Mała księgowość internetowa ifirma.pl.

Zapisz się do naszego newslettera i raz w tygodniu otrzymuj nową wiedzę z zakresu księgowości, biznesu i technologii. Tylko wartościowe informacje.

1. Organizatorem konkursu jest iStore.pl, platforma sklepowa Grupy Allegro

2. Konkurs nie jest w żaden sposób organizowany, sponsorowany, wspierany ani administrowany przez portal Facebook

3. W konkursie mogą uczestniczyć jedynie pełnoletni użytkownicy Facebooka

4. Każdy uczestnik może dodać maksymalnie jedną odpowiedź

5. Odpowiedzi można przysyłać do 9 października 2014 roku do godziny 15:00

6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 10 października 2014 do godziny 23:59 na profilu Mała księgowość internetowa ifirma.pl na portalu Facebook

7. W konkursie przewidziano dwóch zwycięzców

8. Jury wybierze 2 najciekawsze jego zdaniem odpowiedzi

9. W skład jury wchodzą przedstawiciele serwisu ifirma.pl

10. Zwycięzcy otrzymają po jednym darmowym bilecie wstępu dla dwóch osób na Akademię e-Biznesu organizowaną przez iStore.pl, która odbędzie się 17 października 2014 roku w Concordii Design w Poznaniu na ulicy Zwierzynieckiej 3

11. Nagroda nie może być przekazana osobom trzecim

12. Nagroda nie jest wymienna na ekwiwalent pieniężny ani rzeczowy

13. Nagroda podlega reklamacji w siedzibie organizatora

14. ifirma.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia odpowiedzi zawierających treści powszechnie uważane za obraźliwe, a także odpowiedzi niezwiązanych tematycznie z konkursem, lub co do których istnieje podejrzenie zafałszowania autorstwa

15. Dane osobowe zwycięzców (imię, nazwisko, adres e-mail) będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyłącznie w celu wydania nagród

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Twój znajomy zakłada firmę Blog banner
Księgowość Internetowa Księgowość Internetowa Księgowość Internetowa

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Wygodne
integracje i ułatwienia

Sprawdź wszystkie integracje

Program do faktur ifirma.pl w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e-commerce, jak Shoper, Shoplo czy PrestaShop.

Ifirma.pl łączy się również z urządzeniami fiskalnymi oraz pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur - wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.