Biuro Rachunkowe

od 89 zł miesięcznie

  • Obsługa JPK – bez dopłat.
  • Pełna odpowiedzialność za dokumentację.
  • Wygodne dostarczanie dokumentów.

PORÓWNAJ CENY

Zleć swoją księgowość

Darmowe materiały. 71 tekstur drewna do pobrania za darmo

Tekstury drewna są jednymi z najbardziej popularnych tekstru wśród użytkowników internetu. Dobre, wysokiej rozdzielczości tekstury to skarb w przyborniku każdego grafika freelancera. Praca nad dopracowanym i przykuwającym oczy projektem często wymaga szperania między dziesiątkami jak nie setkami stron by pobrać to idealne tło. Warto więc je mieć zawsze na dysku pod ręką, bo kto wie kiedy będziemy je potrzebowali.

W dzisiejszym wpisie zebraliśmy ponad 70 darmowych pięknych tekstur drewna w wysokiej jakości, które będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy jako tło do www, plakatów, ulotek, wizytówek czy prezentacji multimedialnych.

Niektóre z tych tekstur mają ograniczone prawa. To znaczy, że nie są dopuszczone do użytku komercyjnego. Zanim ich użyjecie, sprawdźcie ich licencję.

1. Malowane Drewno

teksturadrewna1

Paczka 4 zdjęć tekstur pomalowanego drewna w rozdzielczości 3504 na 2556 pikseli. Dzięki temu, że drewno pokryte jest zimną niebieską farbą idealnie nadaje się do bardziej ponurych projektów.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

2. Stare Drewno

teksturadrewna2

Darmowy zestaw zdjęć tekstur starego drewna. Paczka zawiera 4 zdjęcia wysokiej jakości, tekstury nadają się idealnie jako tła do prezentacji logo, zdjęć lub innych produktów, zwłaszcza w stylu retro.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

3. Tekstura Drewna HQ

teksturadrewna3

Tekstura drewna w bardzo wysokiej rozdzielczości 5536 na 8000 pikseli. Tekstura ze względu na swoją dużą rozdzielczość daje wam dużą swobodę do wykorzystania jej w swoich projektach.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

4. Jasna Tekstura Drewna


teksturadrewna4

Tekstura jasnego drewna w rozdzielczości 6456 na 4380 pikseli.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

5. Paczka 20 Tekstur Drewna

teksturadrewna5

Paczka 20 tekstur drewna w różnych odcieniach i fakturach. Tekstury idealnie nadają się jako tło do mniejszych projektów takich jak wizytówki.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

6. Paczka 10 Tekstur Różnego Drewna


teksturadrewna6


Paczka 10 tekstur różnego typu jasnego drewna. Ze względu na swój jasny i ciepły kolor idealnie pasują do bardziej wesołych projektów graficznych.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

7. Paczka 6 Tekstur Starego Drewna

teksturadrewna7

Paczka 6 tekstur różnego typu drewna w formacie JPG. Ze względu na swój stary styl, tekstury będą idealnie pasowały do projektów w stylu retro.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

8. Paczka 20 Tekstur Drewna


teksturadrewna8

Jak pisze autor – ta darmówka zawiera 20 różnego rodzaju fotografie tekstur drewna w formacie JPG, w rozdzielczości od 1440×860 do 4537×2609 pikseli.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania

9. Paczka 5 Tekstur Drewna


teksturadrewna9

Zdjęcia są do wykorzystania do osobistych projektów i prezentacji. Zbiór zawiera 5 zdjęć które zostały spakowane w plik ZIP który można pobrać po polubieniu strony na sieci społecznościowej.

Kliknij, aby przejść do strony pobierania


Bartek Miszkiel

Narzędzia Freelancera

Narzędzia Freelancera to cykl wpisów, w ramach którego przedstawiamy zestaw narzędzi przydatnych dla grafików, programistów, coachów, copywriterów, tłumaczy, doradców, fotografów, software developerów, marketerów i innych freelancerów.
Pokazujemy przydatne aplikacje do obróbki grafiki, programy do organizacji czasu, aplikacje do tworzenia tekstów, strony ze stockami, szablony WordPress, najnowsze fonty i inne. Większość z nich jest dostępna za darmo.

Facebook Google+  

W ifirma.pl
pełna obsługaJPK

Nowy rok, nowe obowiązki dla przedsiębiorców.

Poznaj zmiany podatkowe w 2018 r.:

Nie czekaj na ostatnią chwilę.

przeczytaj nasz poradnik


Sprawdź ofertę,
którą mamy dla Ciebie

Biuro Rachunkowe

89zł/mc

ZAREJESTRUJ SIĘ