E-book: Obowiązki przedsiębiorcy na przełomie roku

obowiązki przedsiębiorcy

Masz firmę i boisz się, że zapomnisz o czymś ważnym na koniec roku? Wszystko to wymieniliśmy w naszym e-booku. Zajrzyj i pobierz za darmo!

Przełom roku w firmie – jak o niczym nie zapomnieć?

Wszystko, czego musisz dopilnować na przełomie roku w firmie, zebraliśmy w naszym e-booku: Obowiązki przedsiębiorcy na przełomie roku.

Podczas gdy etatowcom pod koniec roku pozostaje marzyć o świętach i sylwestrze, dla przedsiębiorcy ten okres zapowiada dużo pracy: powinien on wywiązać się z zobowiązań wobec urzędów, ZUS-u, czy kontrahentów. To również dobry czas na zastanowienie się nad przyszłościowymi aspektami firmy.

W tym e-booku podpowiadamy, o czym powinien pamiętać przedsiębiorca na koniec roku, aby mógł ze spokojem wejść w kolejny rok prowadzenia firmy. Z naszej publikacji dowiesz się m.in. o tym, jak sporządzić, wycenić i zaksięgować spis z natury oraz jak prawidłowo zamknąć Księgę Przychodów i Rozchodów (KPiR). Przeczytasz też o kwestiach ważnych w kontekście podatku na koniec roku.

W e-booku zawarliśmy listę ważnych dat, dzięki którym nie zapomnisz m.in. o opłaceniu ZUS-u i VAT-u, czy wysłaniu deklaracji. Jako że koniec roku w firmie może być momentem zmian, opisaliśmy sytuacje, w których można lub trzeba zmienić formę opodatkowania.

Zachęcamy Cię do ściągnięcia e-booka i życzymy sukcesów w 2022 roku!

OBOWIĄZKI PRZEDSIĘBIORCY NA PRZEŁOMIE ROKU

POBIERZ E-BOOK

Klauzula/ zastrzeżenie prawne na ifirma.pl

Zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Wyraź swoje zdanie i włącz się w dyskusje z innymi czytelnikami. Na indywidualne pytania (z zakresu podatków i księgowości) użytkowników ifirma.pl odpowiadamy przez e-mail, czat lub telefon – skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Administratorem Twoich danych osobowych jest IFIRMA S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Dodając komentarz na blogu, przekazujesz nam swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz treść komentarza. W systemie odnotowywany jest także adres IP, z wykorzystaniem którego dodałeś komentarz. Dane zostają zapisane w bazie systemu WordPress. Twoje dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody, wynikającej z dodania komentarza. Dane są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu, jak również w celu obrony lub dochodzenia roszczeń. Dane w bazie systemu WordPress są w niej przechowywane przez okres funkcjonowania bloga. O szczegółach przetwarzania danych przez IFIRMA S.A dowiesz się ze strony polityki prywatności serwisu ifirma.pl.

Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online Darmowy program do faktur online

O księgowości wiemy wszystko,
żebyś Ty nie musiał

Daj się zaskoczyć profesjonalnej wiedzy naszych księgowych i oddaj swoje rozliczenia w dobre ręce. A może wolisz samodzielną księgowość? Nasz program do księgowania online jest wyjątkowo prosty i intuicyjny w obsłudze, podobnie jak narzędzie do wystawiania faktur. Wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom - ręczymy za każdą z usług ifirma.pl.

Romek

z ifirma.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Załóż darmowe konto i testuj ifirmę bez zobowiązań

Nowoczesna

Rzetelna

Księgowość